шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити секатор Bradas KT-RG1008 за ціною від 294 грн.

Характеристики та опис Bradas KT-RG1008

Зворотна пружина; Блокування лез; Макс. діаметр зрізу (мм): 16; Конструкція: одноручна; Тип: секатор
Тип
секатор
Конструкція
одноручна
Макс. діаметр зрізу
16 мм
Блокування лез
Зворотна пружина
Матеріал ручок
сталь
Матеріал накладок
гума
Довжина
200 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 294  до 486 грн.
Секатор ергономічний Bradas 8,5" CARBON-STEEL KT-RG1008
Smart-buy.com.ua (Бровари)
315 грн.
← купити
BRADAS Carbon-Steel 8.5" (KT-RG1008) Carbon-Steel8.5\"(KT-RG1008)
COMFY.ua (Київ)
295 грн.
← купити
Секатор ергономічний Bradas 8,5" CARBON-STEEL KT-RG1008
MAUDAU (Київ)
← купити
Секатор садовий Bradas Carbon-Steel ергономічний 8.5" (KT-RG1008)
Rozetka.ua (Київ)
294 грн.
← купити
Секатор ергономічний 8,5", CARBON-STEEL, KT-RG1008
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Секатор ергономічний 8,5", CARBON-STEEL, KT-RG1008
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Секатор ергономічний 8,5", CARBON-STEEL, KT-RG1008
Rozetka.ua (Київ)
462 грн.
← купити
Секатор ергономічний Bradas 8,5" CARBON-STEEL KT-RG1008
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Секатор ергономічний 8,5", CARBON-STEEL, KT-RG1008 (KT-RG1008-02)
Rozetka.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Секатор садовий Bradas WORTH прямий 8,5" CARBON-STEEL KT-RG1008
Rozetka.ua (Київ)
297 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bradas KT-RG1008, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: секатор Bradas KT-RG1008. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на секатор Bradas KT-RG1008 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія