шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити секатор Bradas KT-V1140 за ціною від 785 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Bradas KT-V1140

Блокування лез; Довжина леза (мм): 235; Конструкція: дворучна; Тип: ножиці
Тип
ножиці
Конструкція
дворучна
Довжина леза
235 мм
Блокування лез
Матеріал ручок
алюміній
Матеріал накладок
гума
Довжина
640 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 785  до 1 144 грн.
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1140
Smart-buy.com.ua (Бровари)
891 грн.
← купити
BRADAS V-Series с прямым лезвием (KT-V1140) V-Seriesспрямымлезвием(KT-V1140)
COMFY.ua (Київ)
785 грн.
← купити
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1140
MAUDAU (Київ)
990 грн.
← купити
Ножиці Bradas V-Series для кущів з прямими лезами (KT-V1140)
Rozetka.ua (Київ)
786 грн.
← купити
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140
Rozetka.ua (Київ)
868 грн.
← купити
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140
Rozetka.ua (Київ)
1 012 грн.
← купити
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140
Rozetka.ua (Київ)
1 144 грн.
← купити
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1140
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140 (KT-V1140-02)
Rozetka.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Ножиці для кущів Bradas V-SERIES (KT-V1140)
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bradas KT-V1140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: секатор Bradas KT-V1140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на секатор Bradas KT-V1140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія