шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Brevia DashArm MagStrong за ціною від 319 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Brevia DashArm MagStrong

Матеріал корпуса: пластик; Кріплення гаджета: магніт; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт
Матеріал корпуса
пластик
Вага
223 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 319  до 399 грн.
Brevia DashArm MagStrong (48470) DashArmMagStrong(48470)
COMFY.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia DashArm MagStrong із присоскою, пелескоп 132-182мм, 6 магнітів, чорний(48470)
MAUDAU (Київ)
319 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia DashArm MagStrong із присоскою, пелескоп 132-182мм, 6 магнітів, чорний 48470
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефонів (Brevia) DashArm MagStrong універс. магнітний
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brevia DashArm MagStrong, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Brevia DashArm MagStrong. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Brevia DashArm MagStrong у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія