шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MagStrong за ціною від 329 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Brevia FlexArm MagStrong

Матеріал корпуса: пластик; Гнучка ніжка; Кріплення гаджета: магніт; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт
Гнучка ніжка
/ 16 см /
Матеріал корпуса
пластик
Вага
198 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 329  до 419 грн.
Brevia FlexArm MagStrong (48460) FlexArmMagStrong(48460)
COMFY.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MagStrong із присоскою, гнучкий 163мм, 6 магнітів, чорний(48460)
MAUDAU (Київ)
329 грн.
← купити
Автотримач для телефону BREVIA FlexArm MagStrong Black (48460)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MagStrong із присоскою, гнучкий 163мм, 6 магнітів, чорний 48460
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефонів (Brevia) FlexArm MagStrong універс. магнітний
Rozetka.ua (Київ)
381 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brevia FlexArm MagStrong, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MagStrong. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MagStrong у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія