шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MultyHold за ціною від 299 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Brevia FlexArm MultyHold

Матеріал корпуса: пластик; Допустима діагональ ("): 6.8; Ширина затискача (мм): 90; Гнучка ніжка; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
/ 16 см /
Ширина затискача
90 мм
Допустима діагональ
6.8 "
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 299  до 439 грн.
Brevia FlexArm MultyHold (48860) FlexArmMultyHold(48860)
COMFY.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MultyHold із присоскою, гнучкий 163мм, для 4.7-6.8', ширина до 90мм, чорний(488
MAUDAU (Київ)
299 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MultyHold із присоскою, гнучкий 163мм, для 4.7-6.8", ширина до 90мм, чорний 488
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Brevia FlexArm MultyHold (48880) FlexArmMultyHold(48880)
COMFY.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MultyHold із присоскою, гнучкий 264мм, для 4.7-6.8', ширина до 90мм, чорний(488
MAUDAU (Київ)
339 грн.
← купити
Тримач телефону автомобільний Brevia FlexArm MultyHold із присоскою, гнучкий 264мм, для 4.7-6.8", ширина до 90мм, чорний 488
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brevia FlexArm MultyHold, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MultyHold. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Brevia FlexArm MultyHold у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія