шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі BRS BRS-Y06 за ціною від 1054 грн.
Фото 6

Характеристики та опис BRS BRS-Y06

Вага (кг): 3.64; Розміри (в складеному), (см): 92х19.5х16.5; Розміри (в розкладеному), (см): 150х52х85; Ремінь для перенесення; Чохол; Кишеня; підстаканник; Підголовник; Підлокітники; Регульована спинка; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
сталь
Регульована спинка
Підлокітники
Підголовник
підстаканник
Кишеня
Чохол
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
150х52х85 см
Розміри (в складеному)
92х19.5х16.5 см
Вага
3.64 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 054  до 1 290 грн.
Складане крісло-шезлонг BRS-Y06, бежевий
Fonarik.ua (Київ)
1 240 грн.
← купити
Складне крісло-шезлонг BRS Y06 бежевий (BRS-Y06)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Складане крісло-шезлонг BRS-Y06, бежевий
Dinastiya.com.ua (Київ)
1 054 грн.
← купити
Крісло-шезлонг BRS-Y06 складане Бежеве (BRS-Y06)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Складное кресло-шезлонг BRS-Y06, бежевый
Fonarik.com (Харків)
← купити
Крісло-шезлонг складане BRS-Y06 Бежевий (1047-BRS-Y06)
Rozetka.ua (Київ)
1 277 грн.
← купити
Складане крісло-шезлонг BRS-Y06, бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Складане крісло-шезлонг BRS-Y06, бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BRS BRS-Y06, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі BRS BRS-Y06. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі BRS BRS-Y06 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія