шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Bugani Brief Lamborghini за ціною від 4129 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис Bugani Brief Lamborghini

Розміри (мм): 183x76x53; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 10; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: ручка / ремінець; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 28; Пасивний випромінювач; Кількість каналів: 2.0 (стерео); Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v6.0
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність28 Вт
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Час автономної роботи10 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX7
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)183x76x53 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 129  до 5 957 грн.
Smart-колонка Bugani Brief Lamborghini Black Silver
Redprice.sale (Львів)
4 129 грн.
← купити
BUGANI Brief Lamborghini кобрендований - чорний+срібний - Портативна Bluetooth-колонка
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 957 грн.
← купити
Smart-колонка Bugani Brief Lamborghini Black Gold
Redprice.sale (Львів)
4 381 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bugani Brief Lamborghini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Bugani Brief Lamborghini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Bugani Brief Lamborghini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія