шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити кардридер / USB-хаб Cablexpert A-CM-COMBO3-05 за ціною від 987 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Cablexpert A-CM-COMBO3-05

яті: Розміри (мм): 60x60х12.7; Слоти карт пам' HDMI: 1 шт. v2.0; Alternate Mode (Alt Mode); Power Delivery: 90 Вт; Інтерфейс USB-C: 10Gbps; USB-C (шт.): 1; Інтерфейс USB-A: 10Gbps; USB-А (шт.): 1; Інтерфейс підключення: 10 Gbps (3.2 gen2); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
10 Gbps (3.2 gen2)
USB-A
1 шт.
10Gbps
USB-C
1 шт.
10Gbps
Power Delivery
90 Вт
Alternate Mode (Alt Mode)
HDMI
1 шт. v2.0
Моніторів для підключення
2
Довжина кабелю
18 см
Матеріал корпуса
метал
Розміри
60x60х12.7 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1450 грн.

від 987  до 1 611 грн.
Cablexpert USB-хаб Cablexpert A-CM-COMBO3-05
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Cablexpert A-CM-COMBO3-05
Mallprix.com (Київ)
1 017 грн.
← купити
Док-станція Cablexpert USB-C 3-в-1 (A-CM-COMBO3-05) A-CM-COMBO3-05
Click.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Док-станція CABLEXPERT USB-C 3-в-1 Space Grey (A-CM-COMBO3-05) A-CM-COMBO3-05
FOXTROT.UA (Київ)
1 299 грн.
← купити
Cablexpert USB-C 3в1 Silver (A-CM-COMBO3-05) USB-C3в1Silver(A-CM-COMBO3-05)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Cablexpert A-CM-COMBO3-05
Luckylink.kiev.ua (Київ)
987 грн.
← купити
Адаптер Cablexpert A-CM-COMBO3-05, USB Type-C 3-в-1
Comtrading.ua (Київ)
1 252 грн.
← купити
USB-хаб 3-in-1 USB-C to HDMI/USB3.2 Gen2/PD Cablexpert (A-CM-COMBO3-05) A-CM-COMBO3-05
E-server.com.ua (Київ)
← купити
USB-хаб Cablexpert USB Type-C 3 in 1 (A-CM-COMBO3-05) Grey A-CM-COMBO3-05
Telemart.ua (Київ)
← купити
USB-хаб Cablexpert 3in1 USB/HDMI/PD Gray (A-CM-COMBO3-05) A-CM-COMBO3-05
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cablexpert A-CM-COMBO3-05, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Cablexpert A-CM-COMBO3-05. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Cablexpert A-CM-COMBO3-05 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія