шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5291 грн.

Серия CAM 304

Модифікації CAM 304 1
Характеристики [304 8x18/5x112 ET35 DIA67,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
35 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Хромовані
Можливі кольори
сріблястий, чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  6750 грн.
Replica VV9090
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 5 105 грн.
Angel Scorpio 804
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 272 грн.
DISLA 804
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 204 грн.
Replica CT1334
8x18/5x112 ET39 DIA66
від 5 291 грн.
Replica FE229
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 450 грн.
ATS Mizar
8,5x18/5x112 ET34 DIA66
від 5 449 грн.
Stilauto Futura
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 219 грн.
Replica CT2249
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 589 грн.
Replica GT51263
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 324 грн.
Stilauto Futura
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 164 грн.
Monte Fiore MFW 18
8x18/5x112 ET37 DIA66
від 5 000 грн.
Replica GT3S041
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 348 грн.
WSP Italy W557
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 390 грн.
ATS Mizar
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 747 грн.
Replica CT1336
8x18/5x112 ET39 DIA66
GT VL02
8x18/5x112 ET38 DIA74
від 5 346 грн.
GT 695
8x18/5x112 ET40 DIA66
ZF FE229
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 389 грн.
ZF QC175
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 554 грн.
Angel Genesis 818
8x18/5x112 ET35 DIA72
від 5 777 грн.
Replica B5484
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 500 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA67
від 5 558 грн.
Replica RX700
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 927 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 199 грн.
Replica GT8902
GT8902 8x18/5x112 ET35 DI...
від 5 615 грн.
Replica MR139
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 108 грн.
Replica B5484
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 068 грн.
Replica A60
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 073 грн.
Replica RS22
8x18/5x112 ET37 DIA66
від 4 974 грн.
Dotz Brands-Hatch
8x18/5x112 ET35 DIA70
від 4 860 грн.

від 5 291  до 6 095 грн.
CAM 304 (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA67.1) PHBSL
Autoshini.ua (Київ)
5 291 грн.
← купити
Диск CAM 304 R18 W8,0 PCD5x112 ET35 DIA67,1
Garazh.ua (Київ)
5 409 грн.
← купити
CAM 304 8x18 5x112 ET35 DIA67.1
Autokush.com.ua (Львів)
5 450 грн.
← купити
CAM 304 8x18 5x112 ET35 DIA67.1
Tireshop.ua (Київ)
6 095 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CAM 304 8x18/5x112 ET35 DIA67,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія