шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити електрочайник Camry CR 1344 за ціною від 1069 грн.
Фото 23

Характеристики та опис Camry CR 1344

Вага (кг): 0.81; Габарити (см): 21.5х23х16; Подача води: Матеріал: сталь; Знімний фільтр від накипу; Знімна кришка; Термометр; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.7; Об' Дизайн: ретро; Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Дизайн
ретро
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Термометр
Знімна кришка
Знімний фільтр від накипу
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
21.5х23х16 см
Вага
0.81 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 069  до 1 931 грн.
Електрочайник Camry CR 1344 creme CR 1344 cream
Saren.com.ua (Львів)
1 667 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 black
Zhuk.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Електричний чайник Camry CR1344 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 931 грн.
← купити
Чайник електричний Camry CR 1344 1.7 л
MAUDAU (Київ)
1 280 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 NW22886
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 322 грн.
← купити
Чайник метал Camry CR 1344 Cream
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 creme
Redprice.sale (Львів)
1 660 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 creme
Tomdom.in.ua (Львів)
1 666 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 creme
Timesport.com.ua (Львів)
1 657 грн.
← купити
Електрочайник Camry CR 1344 White
Timesport.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Camry CR 1344, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Camry CR 1344. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Camry CR 1344 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія