шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Camry (тип пристрою)
фен-щітка
мультистайлер
выпрямитель-утюжок
плойка
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Camry CR 2253 за ціною від 749 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Camry CR 2253

Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 2600; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2600 Вт
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
Петля для підвішування
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1200 грн.

Инструкция к Camry CR 2253
від 749  до 1 389 грн.
Фен Camry CR 2253 5902934839785
Openshop.ua (Київ)
1 251 грн.
← купити
Фен для укладання волосся Camry CR 2253 Red
Goldtech.ua (Полтава)
997 грн.
← купити
Фен Camry CR 2253
Zhuk.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Фен Camry CR 2253, 2600 Вт дифузор концентратор 2 швидкості холодне повітря компактний 1 шт. червоний (33705-IS)
MAUDAU (Київ)
879 грн.
← купити
Фен Camry CR 2253
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Фен із дифузором 2400 Вт Camry CR 2253
MAUDAU (Київ)
860 грн.
← купити
Фен для волосся CAMRY CR 2253 POLAND 2600W + дифузор
Rozetka.ua (Київ)
1 121 грн.
← купити
Фен для волосся Camry 2253 з функцією холодного обдування та насадками, червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 386 грн.
← купити
Фен для якісного висушування волосся Camry CR 2253
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Фен Сamry СR-2253 2600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Camry CR 2253, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Camry CR 2253. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Camry CR 2253 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія