шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Camry (тип пристрою)
фен-щітка
мультистайлер
выпрямитель-утюжок
плойка
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Camry CR 2322 за ціною від 699 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Camry CR 2322

автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 150, 170, 190, 230; Температурні режими: 4; Потужність (Вт): 50; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
50 Вт
Температурні режими
4
Регулювання температури
150, 170, 190, 230 °C
Ширина пластини
25 мм
Довжина пластини
110 мм
Покриття нагрівального елементу
турмалін
Функції
автоматичне вимкнення / через 40 хвилин /
Насадки і комплектація
випрямляч
Дисплей
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
370 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 1 587 грн.
Випрямляч Camry Cr 2322
Цифра (Київ)
903 грн.
← купити
Випрямляч Camry Cr 2322
Stls.store (Київ)
911 грн.
← купити
Прилад для укладання волосся CAMRY CR 2322
ТЕХНОточка (Київ)
846 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Camry CR 2322
Timesport.com.ua (Львів)
1 577 грн.
← купити
Вирівнювач волосся CAMRY CR-2322
Orbita.te.ua (Тернопіль)
889 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Camry CR 2322
Zhuk.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Camry CR 2322
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 583 грн.
← купити
Випрямляч для волосся професійний Camry CR 2322 біла
MAUDAU (Київ)
819 грн.
← купити
Стайлер/вирівнювач Camry CR-2322 TU-CR-2322
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
977 грн.
← купити
Професійний випрямляч Сamry СR-2322 50 Вт 4945486
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Camry CR 2322, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Camry CR 2322. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Camry CR 2322 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія