шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни49Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити кавоварка Camry CR 4414 за ціною від 3960 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Camry CR 4414

Вага (кг): 2.5; Габарити (см): 10x27x26; Потужність (Вт): 1450; Резервуар для молока: Тиск (бар): 19;єм резервуара (л): 0.6; Об' Порцій за 1 раз: 1; Caffitaly; Lavazza Blue; Lavazza A Modo Mio; Dolce Gusto; Сумісні капсули: Nespresso Original; в капсулах; чалди; Кава: мелена; Тип: капсульна
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Типкапсульна
Кавамелена
чалди
в капсулах
Сумісні капсулиNespresso Original
Дольче Густо
Lavazza A Modo Mio
Lavazza Blue
Caffitaly
Програми і регулювання
Регулюванняоб'єм напою
Характеристики
Порцій за 1 раз1 шт.
Резервуар для води0.6 л
Тиск19 бар
Інше
Споживана потужність1450 Вт
Габарити (ШхВхГ)10x27x26 см
Довжина кабелю1 м
Вага2.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  6500 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
27 січня 2026, 21:45 #
Переваги:Універсальність
Простота

Недоліки:Немає

Коментар:Відмінний універсальний варіант. Кожен день з вересня 2025 варить по 2 чашки лунго. Різноманіття насадок допомагає обрати каву до смаку, а також засипати просто мелену якщо капсул немає. Рекомендую.

Автор:Станіслав  пользуюсь Camry CR 4414 кілька місяців

від 3 960  до 9 402 грн.
Кавоварка CAMRY CR 4414 White CR4414white
FOXTROT.UA (Київ)
6 699 грн.
← купити
Кавоварка Camry CR 4414 White CR4414white
ШО (Київ)
← купити
Кавоварка Camry CR4414black
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
6 170 грн.
← купити
Кавоварка Camry Cr 4414
Цифра (Київ)
4 961 грн.
← купити
Кавоварка Camry Cr 4414
Stls.store (Київ)
5 012 грн.
← купити
Camry CR 4414 white
Mallprix.com (Київ)
6 349 грн.
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Camry CR 4414
Saren.com.ua (Львів)
3 980 грн.
← купити
Кавоварка CAMRY CR-4414
Orbita.te.ua (Тернопіль)
5 588 грн.
← купити
Кавоварка Camry CR 4414
Denika.ua (Харків)
3 960 грн.
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Camry CR 4414
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 976 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Camry CR 4414, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Camry CR 4414. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Camry CR 4414 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія