шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити вакуумний пакувальник Camry CR 4470 за ціною від 2499 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Camry CR 4470

Вага (кг): 2.3; Габарити (мм): 360x145x75; Джерело живлення: електромережа (230 В); Матеріал корпуса: пластик; Управління: сенсорне; регулювання вакуумування; canister (вакуумування контейнерів); moist (для вологовмісних продуктів); dry (сухі продукти); Споживана потужність (Вт): 110; Швидкість відкачки (л/хв): 12
Призначення
настільний
Зварювальних рейок
1 шт.
Швидкість відкачування
12 л/хв
Споживана потужність
110 Вт
Програми та режими
dry (сухі продукти)
moist (для вологовмісних продуктів)
canister (вакуумування контейнерів)
Функції та можливості
регулювання вакуумування
Управління
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Габарити
360x145x75 мм
Вага
2.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 499  до 3 665 грн.
Апарат для упаковки Camry CR 4470
Timesport.com.ua (Львів)
2 860 грн.
← купити
Вакуумний пакувальник Camry CR 4470
Denika.ua (Харків)
2 510 грн.
← купити
Вакууматор Camry CR 4470
Zhuk.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Апарат для упаковки Camry CR 4470
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 866 грн.
← купити
Вакууматор Camry CR 4470 для пакування їжі + 5 пакетів
MAUDAU (Київ)
2 783 грн.
← купити
Вакууматор Camry CR 4470
Rozetka.ua (Київ)
2 939 грн.
← купити
Апарат для упаковки Camry CR 4470
Redprice.sale (Львів)
2 863 грн.
← купити
Апарат для упаковки Camry CR 4470
Tomdom.in.ua (Львів)
2 869 грн.
← купити
Апарат для упаковки Camry CR 4470
Saren.com.ua (Львів)
2 870 грн.
← купити
Вакуумний пакувальник CAMRY CR 4470 POLAND вакууматор для сухих та вологих продуктів контейнерів + рулон плівки
Rozetka.ua (Київ)
3 181 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Camry CR 4470, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вакуумний пакувальник Camry CR 4470. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вакуумний пакувальник Camry CR 4470 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія