шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit за ціною від 127199 грн.
Відео 40Фото 22

Характеристики та опис Canon EOS R6 Mark III kit

Вага (г): 699; Габарити (мм): 138x98x88; Захист: захист від пилу та води; Матеріал корпуса: магнієвий сплав; Power Delivery (PD); Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n);яті: SD, SDHC, SDXC, CFExpress; Типи карт пам'яті; 2 слота для карт пам'
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
32.5
Максимальний розмір знімка
6960x4640 пікс.
Світлочутливість (ISO)
50-204800
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
138x98x88 мм
Вага
699 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 127 199  до 213 671 грн.
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III Kit RF 24-105mm f/4L IS USM (7084C027)
Justbuy.com.ua (Київ)
156 889 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031) 7084C031
GRO (Київ)
134 559 грн.
← купити
Canon Eos R6 Mark Iii kit (24-105mm) L Is Usm (7084C027)
Цифра (Київ)
169 172 грн.
← купити
Canon Eos R6 Mark Iii kit (24-105mm) L Is Usm (7084C027)
Stls.store (Київ)
172 304 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit 24-105mm L IS USM (7084C027) (Standard) 7084C027
Jabko.ua (Львів)
172 299 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Easybay.com.ua (Київ)
172 894 грн.
← купити
Фотоапарат зі змінним об'єктивом Canon EOS R6 Mark III Kit 24-105mm L IS USM (7084C027) (7084C027)
Техно Їжак (Київ)
171 999 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit 24-105mm L IS USM (7084C027)
Soho.com.ua (Київ)
179 949 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Smartmag.biz.ua (Львів)
160 834 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Cthp.net.ua (Київ)
159 995 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Mobileplanet.ua (Одеса)
170 802 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Timesport.com.ua (Львів)
213 671 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Zhuk.ua (Київ)
136 080 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon Eos R6 Mark iiI kit (24-105mm) IS Stm (7084C031) 7084C031
Openshop.ua (Київ)
138 102 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Tv-mir.com.ua (Київ)
130 197 грн.
← купити
Canon Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM Black (7084C031)
MTA.ua (Київ)
164 999 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027) Фотоапарат EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Kvshop.com.ua (Київ)
174 977 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Rozetka.ua (Київ)
195 511 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027) 7084C027
GRO (Київ)
169 169 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
198 428 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Smartmag.biz.ua (Львів)
128 628 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Mobileplanet.ua (Одеса)
135 513 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Cthp.net.ua (Київ)
127 199 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) L IS USM (7084C027)
Zhuk.ua (Київ)
171 518 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon Eos R6 Mark iiI kit (24-105mm)L IS Usm (7084C027) 7084C027
Openshop.ua (Київ)
174 066 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm)L IS USM (7084C027)
Tv-mir.com.ua (Київ)
164 153 грн.
← купити
Canon Фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit 24-105mm L IS USM (7084C027)
MTA.ua (Київ)
199 999 грн.
← купити
Canon EOS R6 Mark III Kit RF 24-105 (7084C031) 7084c031
Kvshop.com.ua (Київ)
139 977 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit (24-105mm) IS STM (7084C031)
Rozetka.ua (Київ)
154 552 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon EOS R6 Mark III kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Canon EOS R6 Mark III kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія