шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Canon EOS R7 body

Ціни69Опис Відгуки2Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити фотоапарат Canon EOS R7 body за ціною від 47598 грн.
Відео 54Фото 21

Характеристики та опис Canon EOS R7 body

Вага (г): 612; Габарити (мм): 132х90х92; Захист: захист від пилу та води; Матеріал корпуса: магнієвий сплав; Знімків на заряді (шт): 660; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi;яті: SD, SDHC, SDXC, CFExpress; Типи карт пам'яті; 2 слота для карт пам'
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
33
Максимальний розмір знімка
6960x4640 пікс.
Світлочутливість (ISO)
50- 51200
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
132х90х92 мм
Вага
612 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Фотокамера стоит своих денег 1500 €($) советую, реально классный аппарат.
6 жовтня 2022, 16:45 #
Переваги:1) 2 слота карты памяти,
2) Мегаптксель высокий
3) фото и видео идеально снимает
4) стабилизатор матрицы
5) аккумулятор идельный
6) видеоискатель идеально чёткий
7) фоксировка по лицам и глазам
8) поворотный монитор
9) удобно снимать

Недоліки:1) Не full frame (krop)
2) Дорогие RF объективы
3) Мало выбора объективов

Коментар:Как то очень дорого цена в Украине на эту фотокамеру! Canon EOS R7 body стоит 1500 $

Автор:MERDAN ASHYROV

чудова модель, дуже сподобалося
14 березня 2023, 12:05 #
Переваги:В фотоаппарате есть все, чего так долго хотелось. Отлично работает со всеми старыми объективами. Заявления, что "мало оптики", не серьезно.

Недоліки:Нет

Коментар:Наконец то Canon проснулся за последние 15 лет.

Автор:Lidia Neelova  пользуюсь Canon EOS R7 body кілька місяців

від 47 598  до 87 498 грн.
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 Body + Adapter EF-RF Black (5137C018)
Justbuy.com.ua (Київ)
57 030 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS R7 Body (5137C041AA) 5137C041AA
FOXTROT.UA (Київ)
64 999 грн.
← купити
Фотоапарат CANON EOS R7 body (5137C041) 5137C041
Moyo.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 body (5137C041) 5137C041
GRO (Київ)
50 909 грн.
← купити
Canon Eos R7 body (5137C041)
Цифра (Київ)
51 569 грн.
← купити
Canon Eos R7 body (5137C041)
Stls.store (Київ)
52 038 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 Body (5137C002) UA
Touch (Дніпро)
← купити
Canon 5137C041
Mallprix.com (Київ)
75 420 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Canon EOS R7 Body (Black) (5137C041) (Standard) 5137C041
Jabko.ua (Львів)
54 799 грн.
← купити
Фотоапарат Canon EOS R7 body Black (5137C041) 5137C041
Skay.ua (Одеса)
69 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon EOS R7 body, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Canon EOS R7 body. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Canon EOS R7 body у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія