шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити принтер Canon MAXIFY BX110 за ціною від 14429 грн.
Відео 3Фото 8

Характеристики та опис Canon MAXIFY BX110

Колір
Формат паперу
A4
Технологія друку
струменевий
Колірність
кольоровий
Ресурс ч/б картриджа
200 стр
Ресурс кольорового картриджа
260 стр / А4 /
Кількість картриджів
2 шт
Передача даних
підключення до ПК (USB-B)
Wi-Fi 5 (802.11aс)
USB-C (ПК, гаджети, флешки)
Wi-Fi Direct
AirPrint
Голосовий асистент
Amazon Alexa
Габарити (ШхГхВ)
322x210x66 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 429  до 29 734 грн.
Canon Принтер Canon MAXIFY BX110 + Wi-Fi with battery Black (7069C027)
MTA.ua (Київ)
23 979 грн.
← купити
Струменевий принтер Canon MAXIFY BX110 with battery (7069C027AA) 7069C027AA
Itbox.ua (Київ)
20 505 грн.
← купити
Принтер струменевий Canon MAXIFY BX110 з Wi-Fi та акумулятором (7069C027) 7069C027
Moyo.ua (Київ)
20 529 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Canon Maxify BX110 with Battery з Wi-Fi (7069C027) 7069C027
Click.ua (Київ)
← купити
Принтер А4 Canon MAXIFY BX110 з Wi-Fi with battery (7069C027)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Принтер Canon BX110 W/B (7069C027)
Цифра (Київ)
20 554 грн.
← купити
Принтер Canon BX110 W/B (7069C027)
Stls.store (Київ)
20 762 грн.
← купити
Принтер струменевий Canon BX110 (7069C027) 7069C027
Jabko.ua (Львів)
20 899 грн.
← купити
Принтер Canon MAXIFY BX110 with Battery (7069C027)
АЛЛО (Київ)
← купити
Canon 7069C027
Mallprix.com (Київ)
21 307 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon MAXIFY BX110, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: принтер Canon MAXIFY BX110. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на принтер Canon MAXIFY BX110 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія