шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити БФП Canon Pixma E3640 за ціною від 4084 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Canon Pixma E3640

Габарити (мм): 435x295x189; Рівень шуму (дБ): 48; Діагональ ("): 1.5; Екран: монохромний; AirPrint; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n); підключення до ПК (USB); Ресурс кольорового картриджа (стор): 300; Ресурс ч/б картриджа (стор): 400; Фотодрук (с/с): 65; Кольоровий друк (стор/хв): 4; Ч/б друк (стр/хв): 8; Кількість кольорів: 4
Колір
Формат паперу
A4
Технологія друку
струменевий
Колірність
кольоровий
Ч/б друк
8 стр/хв / по ESAT /
Кольоровий друк
4 стр/хв / по ESAT /
Ресурс ч/б картриджа
400 стр
Ресурс кольорового картриджа
300 стр
підключення до ПК (USB)
Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
AirPrint
Габарити (ШхГхВ)
435x295x189 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 084  до 6 542 грн.
БФП Canon PIXMA E3640 (6672C039) 6672C039
Artline.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Canon Багатофункціональний пристрій Canon E3640 BK (6672C039)
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
БФП струменевий Canon PIXMA E3640 (Black) (6672C039) 6672C039
Jabko.ua (Львів)
4 299 грн.
← купити
Бфп Canon Pixma E3640 (6672C039) 6672C039AA
Openshop.ua (Київ)
4 515 грн.
← купити
CANON E3640 BK (6672C039AC) 6672C039AC
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 150 грн.
← купити
Canon PIXMA E3640 Black (6672C039) PIXMAE3640Black(6672C039)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Canon PIXMA E3640 (6672C039)
Tehnomart.com (Київ)
4 268 грн.
← купити
БФП A4 Wi-Fi струм. кольор E3640 BK 6672C039AA
Comtrading.ua (Київ)
4 270 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA E3640 (6672C039) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Багатофункційний пристрій А4 кол. Canon Pixma E3640 EUM/EMB BK з Wi-Fi (6672C039AA) 6672C039AA
icom.net.ua (Київ)
4 084 грн.
← купити
БФП A4 Wi-Fi струм. кольор Canon E3640 BK (6672C039AC)
Nkt.ua (Київ)
← купити
БФП Canon PIXMA E3640 with Wi-Fi (6672C039) 6672C039
Ktc.ua (Рівне)
← купити
БФП Canon PIXMA E3640 with Wi-Fi (6672C039)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
БФП А4 Canon PIXMA E3640 black з Wi-Fi (6672C039)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA E3640 (6672C039) 6672C039
E-server.com.ua (Київ)
← купити
БФП Canon PIXMA E3640 з Wi-Fi (6672C039) 6672C039
ШО (Київ)
← купити
БФП Canon Pixma E3640 (6672C039)
Timesport.com.ua (Львів)
5 607 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon Pixma E3640 EUM/EMB BK (6672C039AA)
Zhuk.ua (Київ)
4 306 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon pixma e3640 eum/emb bk (6672c039aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 436 грн.
← купити
Canon БФП А4 Canon PIXMA E3640 black з Wi-Fi E-6672C039
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
БФП Canon Pixma E3640 EUM/EMB BK (6672C039AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA E3640 (6672C039) 6672C039
Comtrading.ua (Київ)
4 440 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon pixma e3640 (6672c039)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 498 грн.
← купити
БФП CANON E3640 BK (6672C039)
Rozetka.ua (Київ)
5 366 грн.
← купити
Багатофункціональне струменеве пристрій CANON E3640 BK (6672C039) (А4, кольоровий, Wi-Fi) 302592
Rozetka.ua (Київ)
5 420 грн.
← купити
МФУ Canon E3640 BK (6672C039)
Rozetka.ua (Київ)
5 682 грн.
← купити
Багатофункціональне пристрій струменеве Canon PIXMA E3640 BK 7.7 стор/хв 4800x1200 dpi Wi-Fi Black (6672C039AC)
Rozetka.ua (Київ)
6 542 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій Canon pixma e3640 eum/emb bk (6672c039aa)
Rozetka.ua (Київ)
5 557 грн.
← купити
Багатофункціональний пристрій струменевий Canon PIXMA E3640 BK 7.7 стор/хв 4800x1200 dpi Wi-Fi Black (6672C039AC)
Rozetka.ua (Київ)
6 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon Pixma E3640, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: бфп Canon Pixma E3640. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на бфп Canon Pixma E3640 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія