шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити принтер Canon SELPHY CP1500 за ціною від 6215 грн.
Відео 58Фото 28

Характеристики та опис Canon SELPHY CP1500

Колір
Формат паперу
A6
Технологія друку
сублімаційний
Колірність
кольоровий
Передача даних
Wi-Fi 4 (802.11n)
USB-A (для флешок)
USB-C (ПК, гаджети, флешки)
кардридер
AirPrint
Габарити (ШхГхВ)
182x133x58 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  8500 грн.

Canon SELPHY CP1500 Compact Photo Printer review - The ...
Canon Selphy CP1500 Wireless Compact Photo Printer Review ...
Canon Selphy CP1500 review | Digital Camera World
від 6 215  до 9 554 грн.
Мобільний принтер Canon Selphy CP1500 White (5540C003) 5540C003
Openshop.ua (Київ)
7 017 грн.
← купити
Фотопринтер Canon SELPHY CP-1500 White (5540C010) 5540C010
Moyo.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Принтер Canon Selphy CP1500 Black (5539C002)
Saren.com.ua (Львів)
6 225 грн.
← купити
Принтер Canon SELPHY CP1500 White (5540C010) SELPHY CP1500 White (5540C010)
Denika.ua (Харків)
6 712 грн.
← купити
Canon SELPHY CP-1500 White (5540C010 )
ABCphoto.com.ua (Київ)
7 001 грн.
← купити
Принтер Canon Selphy CP1500 Black (5539C002)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 221 грн.
← купити
Мобільний принтер Canon SELPHY CP-1500 Black (5539C008) 5539C008
Sota.store (Київ)
7 740 грн.
← купити
Принтер Canon SELPHY CP-1500 Black (5539C008)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 890 грн.
← купити
Фотопринтер Canon SELPHY CP-1500 Black (5539C008) (5539C008)
Техно Їжак (Київ)
8 399 грн.
← купити
Принтер Canon SELPHY CP-1500 Black (5539C008)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 717 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canon SELPHY CP1500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: принтер Canon SELPHY CP1500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на принтер Canon SELPHY CP1500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія