шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Canyon MW-26 за ціною від 548 грн.
Фото 36

Характеристики та опис Canyon MW-26

Кабель: ; Дисплей; Тихий клік; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 1600; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора800 – 1600 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Тихий клік
Дисплей
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  750 грн.

від 548  до 1 114 грн.
Canyon Мишка Canyon MW-26 LCD Silent Dual Mode Wireless Green (CNS-CMSW26GR)
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Мишка Canyon MW-26 LCD Silent Wireless/Bluetooth Green (CNS-CMSW26GR) CNS-CMSW26GR
Artline.ua (Київ)
548 грн.
← купити
Миша CANYON MW-26 LCD Silent Dual mode Yellow (CNS-CMSW26Y) CNS-CMSW26Y
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Canyon MW-26 Silent Dual Mode Yellow (CNS-CMSW26Y) CNS-CMSW26Y
Click.ua (Київ)
← купити
Canyon CNS-CMSW26GR
Mallprix.com (Київ)
616 грн.
← купити
Миша Canyon MW-26 LCD Silent Dual-mode Yellow (CNS-CMSW26Y) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка Canyon MW-26 LCD Silent Wireless/Bluetooth Green (CNS-CMSW26GR) CNS-CMSW26GR
Itbox.ua (Київ)
← купити
​Мишка Canyon MW-26 LCD Silent Wireless/Bluetooth Pink (CNS-CMSW26P) CNS-CMSW26P
Будинок Іграшок (Київ)
749 грн.
← купити
Мишка CANYON MW-26 LCD Silent Dual Mode Wireless Yellow CNS-CMSW26Y
Comtrading.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Мишка Canyon MW-26 LCD Silent Wireless/Bluetooth Yellow (CNS-CMSW26Y)
Nkt.ua (Київ)
691 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canyon MW-26, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Canyon MW-26. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Canyon MW-26 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія