шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Canyon OnClick 24 за ціною від 548 грн.
Фото 35

Характеристики та опис Canyon OnClick 24

Кабель: ; Тихий клік; Для лівші; Ресурс перемикачів: 30 млн натискань; Кількість кнопок: 2; Макс. частота опитування: 125 Гц (8 мс); Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1200; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.1; Тип підключення: Bluetooth/радіо
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1200 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. частота опитування125 Гц (8 мс)
Кількість кнопок2
Ресурс перемикачів30 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора500 мАг
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)110x60x25 мм
Вага90 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  800 грн.

від 548  до 1 111 грн.
Canyon Мишка Canyon OnClick 24 White (CNS-CMSW24W)
MTA.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Миша Canyon OnClick 24 Blue (CNS-CMSW24BL) CNS-CMSW24BL
Artline.ua (Київ)
548 грн.
← купити
IT/mouse CANYON 24 White (CNS-CMSW24W) CNS-CMSW24W
FOXTROT.UA (Київ)
799 грн.
← купити
Canyon CNS-CMSW24BL
Mallprix.com (Київ)
573 грн.
← купити
Мишка Canyon OnClick 24 Wireless White (CNS-CMSW24W) CNS-CMSW24W
Itbox.ua (Київ)
← купити
Canyon OnClick 24 Dual-mode Silent Transparent/White (CNS-CMSW24W) OnClick24Dual-modeSilentTransparent/White(CNS-CMSW24W)
COMFY.ua (Київ)
← купити
​Мишка Canyon OnClick 24 Dual-mode Silent Bluetooth/Wireless Transparent/White (CNS-CMSW24W) CNS-CMSW24W
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Миша Canyon OnClick 24 BT/Wireless (CNS-CMSW24W) Transparent-White CNS-CMSW24W
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша CANYON OnClick 24 BT/ Бездротова прозора/рожева CNS-CMSW24P
Comtrading.ua (Київ)
991 грн.
← купити
Мишка Canyon OnClick 24 Wireless Blue (CNS-CMSW24BL) CNS-CMSW24BL
E-server.com.ua (Київ)
674 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canyon OnClick 24, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Canyon OnClick 24. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Canyon OnClick 24 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія