шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8
Купити гра Capcom Resident Evil Requiem за ціною від 3077 грн.
Відео 14Фото 16

Характеристики та опис Capcom Resident Evil Requiem

Дата релізу
2026
Жанри
Shooter
Adventure
Puzzle
Game engine
RE Engine
Перспектива гравця
First person
Third person
Вікові обмеження (USA)
17+
Вікові обмеження (EU)
18+
Ігровий режим
Single player
Тема
Action
Horror
Survival
Платформа
Windows PC
Xbox Series X|S
PlayStation 5
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 077  до 5 749 грн.
Гра Resident Evil Requiem (PS5) 5055060993538
Moyo.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Грати Resident Evil Requiem для Sony PLAYSTATION 5 (PS5) (5055060993538) 5055060993538
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
PS5 Resident Evil: Requiem PS5 (5055060993538)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 077 грн.
← купити
Sony Resident Evil Requiem PS5 (5055060993538) Гра Resident Evil Requiem PS5 (5055060993538)
Kvshop.com.ua (Київ)
3 277 грн.
← купити
Гра Resident Evil: Requiem для PS5 (Blu-ray диск)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Resident Evil Requiem PS5 (російська версія)
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Гра Nintendo Switch 2 Resident Evil Requiem Російські Субтитри
Rozetka.ua (Київ)
5 411 грн.
← купити
Гра Resident Evil Requiem (російська версія) (PS5)
Rozetka.ua (Київ)
3 279 грн.
← купити
Гра Resident Evil Requiem (російська версія) (Nintendo Switch 2)
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Гра Resident Evil Requiem Generation Pack (російська версія) (Nintendo Switch 2)
Rozetka.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Capcom Resident Evil Requiem, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гра Capcom Resident Evil Requiem. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гра Capcom Resident Evil Requiem у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія