шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Швейна машина / оверлок Carina Professional

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити швейна машина / оверлок Carina Professional за ціною від 13499 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Carina Professional

Вага (кг): 5.7; Габарити (см): 40.4х27.7х18.8; Чохол: матерчатий; Додатковий столик; створення власних строчок; для обметування петлі; для вшивання блискавки; Лапки: оверлочна; позиціонування голки (верх/низ); нитковтягувач; рукавна платформа; вишивання букв алфавіту; Кількість петель: 8; Кількість строчок: 197
Тип швейної машинки
комп'ютеризована
Човник
горизонтальний ротаційний
Формування петлі
автоматично
Кількість строчок
197 шт
Кількість петель
8 шт
Функції
вишивання букв алфавіту
реверс
рукавна платформа
нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Лапки
оверлочна
для вшивання блискавки
для потайної строчки
для пришивання гудзиків
для обметування петлі
створення власних строчок
Додатковий столик
Чохол
матерчатий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  17000 грн.

від 13 499  до 16 047 грн.
Швейна машина Carina Professional
Цифра (Київ)
13 977 грн.
← купити
Швейна машина Carina Professional
Stls.store (Київ)
14 118 грн.
← купити
Швейна машинка комп'ютеризована Carina 291875 Professional
Tomdom.in.ua (Львів)
15 030 грн.
← купити
Швейна машина CARINA Professional
Sewing.kiev.ua (Київ)
14 422 грн.
← купити
Швейна машина Carina Professional 1014-CB
Rozetka.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
Швейна машинка комп'ютеризована Carina 291875 Professional
Saren.com.ua (Львів)
15 031 грн.
← купити
Побутова швейна машина Carina Professional
Rozetka.ua (Київ)
14 900 грн.
← купити
Швейна машинка комп'ютеризована Carina 291875 Professional
Rozetka.ua (Київ)
16 047 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Carina Professional, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: швейна машина / оверлок Carina Professional. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на швейна машина / оверлок Carina Professional у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія