шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка для покупок Casa Si Buddy за ціною від 2956 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Casa Si Buddy

Вага (кг): 3; Розміри (см): 510x1000x47; Зовнішня кишеня; Максимальне навантаження (кг): 25;єм (л): 40; Об'
Колір
Об'єм
40 л
Максимальне навантаження
25 кг
Зовнішня кишеня
Розміри
510x1000x47 см
Вага
3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 956  до 4 335 грн.
Сумка-візок Casa Si Buddy Blue (CS93077Y06B)
Fotofox.com.ua (Київ)
3 284 грн.
← купити
Сумка-візокCasaSiBuddyRed(CS93077Y04R)
АЛЛО (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Buddy Blue (CS93077Y06B)
Stls.store (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Buddy Black (CS93077Y04S) DAS302428
Boom-ua.com (Київ)
2 956 грн.
← купити
Сумка-візок CASA SI Buddy Red (CS93077Y06R) CS93077Y06R
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Buddy Black (CS93077Y04S) DAS302428
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Господарська сумка-візок Casa Si Buddy 40л Blue (DAS302427) DAS302427
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Buddy Blue (CS93077Y06B) (DAS302427) DAS302427
Comtrading.ua (Київ)
3 639 грн.
← купити
Сумка-тележка Casa Si Buddy Black (CS93077Y06S) (DAS302428)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Buddy Blue (CS93077Y06B)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casa Si Buddy, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка для покупок Casa Si Buddy. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка для покупок Casa Si Buddy у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія