шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка для покупок Casa Si Sedi за ціною від 2601 грн.

Характеристики та опис Casa Si Sedi

Вага (кг): 2.79; Розміри (см): 48.5x98x33; Зовнішня кишеня; Максимальне навантаження (кг): 20;єм (л): 38; Об'
Колір
Об'єм
38 л
Максимальне навантаження
20 кг
Зовнішня кишеня
Розміри
48.5x98x33 см
Вага
2.79 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 601  до 3 815 грн.
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075)
Fotofox.com.ua (Київ)
2 890 грн.
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075)
АЛЛО (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075)
Stls.store (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075) DAS302430
Boom-ua.com (Київ)
2 601 грн.
← купити
Сумка-візок CASA SI Sedi Beige (CS93075) CS93075
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075) DAS302430
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Господарська сумка-візок Casa Si Sedi Beige 38л (DAS302430) DAS302430
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Сумка-тележка Casa Si Sedi Beige (CS93075) (DAS302430)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075) (DAS302430) DAS302430
Comtrading.ua (Київ)
3 245 грн.
← купити
Сумка-візок Casa Si Sedi Beige (CS93075)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casa Si Sedi, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка для покупок Casa Si Sedi. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка для покупок Casa Si Sedi у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія