шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Casio (стать)

Ціни24Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити наручний годинник Casio MTP-1384D-7A2 за ціною від 3750 грн.
Відео 3Фото 2

Характеристики та опис Casio MTP-1384D-7A2

Вага (г): 109; Товщина (мм): 10; Діаметр (ширина) (мм): 41; Захист від води: 100 WR / 10 ATM; Застібка: кліпса (розкладається); Колір ремінця: нержавіюча сталь; Ремінець: браслет сталь; Матеріал скла: мінеральне; Колір корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; дата (число місяця)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Калібрмодуль 5339
Секундна стрілка+
Точність хода+/- 20 с/міс
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки + римські
Колірсріблястий
Функції та можливостідень тижня
дата (число місяця)
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Захист заводної головки
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води100 WR / 10 ATM
Діаметр / ширина41 мм
Товщина10 мм
Вага109 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5250 грн.

від 3 750  до 5 230 грн.
Чоловічий годинник MTP-1384D-7A2
Chasovyk.com.ua (Харків)
4 299 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio MTP-1384D-7A2
Origwatch.com.ua (Харків)
4 463 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1384D-7A2
Goodtime.com.ua (Харків)
3 779 грн.
← купити
Годинник Casio MTP-1384D-7A2VEF
Titan.ua (Львів)
5 230 грн.
← купити
Casio MTP-1384D-7A2
Time4you.com.ua (Харків)
3 760 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1384D-7A2VDF
Planetwatch.com.ua (Харків)
4 446 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio MTP-1384D-7A2
Сasio.com.ua (Київ)
← купити
Годинник Casio MTP-1384D-7A2VEF MTP-1384D-7A2
Diagonal.in.ua (Ужгород)
4 205 грн.
← купити
Годинник Casio MTP-1384D-7A2VDF
Allwatch.com.ua (Харків)
3 750 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio Timeless Collection MTP-1384D-7A2
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casio MTP-1384D-7A2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Casio MTP-1384D-7A2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Casio MTP-1384D-7A2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія