шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Миска / напувалка Catlink Pure 3

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити миска / напувалка Catlink Pure 3 за ціною від 2417 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Catlink Pure 3

Вага (кг): 1; Розміри (см): 135.x26.2x17; Джерело живлення: акумулятор; Фільтрація води; Датчик руху; Керування зі смартфона: Wi-Fi;єм контейнера (л): 2.3; Об' Тип: смарт поїлка-фонтан
Колір
Типсмарт поїлка-фонтан
Характеристики
Об'єм контейнера2.3 л
Функції та можливості
Керування зі смартфонаWi-Fi
Вбудована камера
Датчик руху
Фільтрація води
Загальні характеристики
Джерело живленняакумулятор / 5000 mAh /
Розміри135.x26.2x17 см
Вага1 кг
Catlink Pure 3 підтримує 4 режими роботи (при підключенні до джерела живлення):
• flowing: постійний потік води;
• eco: 3 хвилини подачі води (кожні 5 хвилин);
• smart: автоматичне виявлення наближення тварини та активація потоку;
• night: 20-секундний потік кожні 2 години.

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4400 грн.

від 2 417  до 4 649 грн.
Catlink Поїлки для тварин Catlink AI Water Fountain - Wired
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Розумний бездротовий фонтанчик для води для домашніх тварин CATLINK з автоматичним фільтром для котів
Rozetka.ua (Київ)
2 417 грн.
← купити
Fontanna CATLINK Pure 3 безпровідна 2.3l White (CL-WB-01)
Rozetka.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Фонтан-поїлка CATLINK Pure 3 2.3л White (6972884750880)
Rozetka.ua (Київ)
4 459 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Catlink Pure 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: миска / напувалка Catlink Pure 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на миска / напувалка Catlink Pure 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія