шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro за ціною від 8225 грн.
Відео 1Фото 59

Характеристики та опис Cavoe Grand Prix Pro

Вага (кг): 5.5; Тип ременів: відсутні; анатомічна подушка; висоти підголівника; нахилу спинки; Індикатор правильного встановлення; Рекомендований зріст (см): 100 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); Вагова група: 2 (15 – 25 кг)
Вагова група
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
100 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
Розміщення
по ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
нахилу спинки
висоти підголівника
Оснащення
знімний чохол
анатомічна подушка
Тип ременів
відсутні
Вага
5.5 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10000 грн.

від 8 225  до 9 040 грн.
Автокрісло Cavoe Grand Prix Pro I-SIZE Izofix 15-36 Meteorite
Stls.store (Київ)
8 225 грн.
← купити
Дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro I-SIZE Isofix Taupe на ріст 100-150 см, автокрісло 15-36 кг, регульований нахил спинк
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro I-SIZE Isofix Forest на ріст 100-150 см, автокрісло 15-36 кг, регульований нахил спин
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro I-SIZE Isofix Meteorite на ріст 100-150 см, автокрісло 15-36 кг, регульований нахил с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Cavoe Grand Prix PRO Isofix від 15 до 36 кг, Iron
Rozetka.ua (Київ)
9 040 грн.
← купити
Автокрісло Cavoe Grand Prix PRO Isofix від 15 до 36 кг, Meteorite
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Cavoe Grand Prix PRO Isofix від 15 до 36 кг, Forest
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Cavoe Grand Prix PRO Isofix від 15 до 36 кг, Taupe
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cavoe Grand Prix Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Cavoe Grand Prix Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія