шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити тостер Cecotec Fun Gofrestone 4Inox за ціною від 2148 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Cecotec Fun Gofrestone 4Inox

Матеріал корпуса: пластик з металом; захист від перегріву; Функції та можливості: індикатор готовності; Управління: механічне; Кількість виробів: 4; Потужність (Вт): 1200; Тип: вафельниця
Колір
Тип
вафельниця
Потужність
1200 Вт
Кількість виробів
4
Управління
механічне
Функції та можливості
індикатор готовності
захист від перегріву
Комплектація
вафельниця (віденські вафлі)
Антипригарне покриття
Матеріал корпуса
пластик з металом
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Инструкция по безопасности Cecotec Fun Gofrestone 4Inox
Руководство пользователя Cecotec Fun Gofrestone 4Inox
від 2 148  до 2 803 грн.
Вафельниця CECOTEC Fun Gofrestone 4Inox CCTC-08017
FOXTROT.UA (Київ)
2 299 грн.
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017)
Цифра (Київ)
2 276 грн.
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017)
Stls.store (Київ)
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017) CCTC-08017
Click.ua (Київ)
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017) CCTC-08017
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017)
Tehnomart.com (Київ)
2 168 грн.
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (cctc-08017)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 148 грн.
← купити
Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017) cctc-08017
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox (CCTC-08017) CCTC-08017
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Вафельниця Cecotec Fun Gofrestone 4Inox
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cecotec Fun Gofrestone 4Inox, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Cecotec Fun Gofrestone 4Inox. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Cecotec Fun Gofrestone 4Inox у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія