шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Chieftec Smart SFX Bronze [BFX-350BS]

Конфігурації і ціни 60Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення Chieftec Smart SFX Bronze (BFX-350BS) за ціною від 2204 грн.
Фото 4

Серия Chieftec Smart SFX Bronze

Модифікації Chieftec Smart SFX Bronze 2
Где купить? [BFX-350BS]
Характеристики [BFX-350BS]
Потужність350 Вт
Форм-факторSFX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора90 мм
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA3 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB350 мм
CPU350 мм
SATA250 мм
MOLEX150 мм
PCIe350 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V129 А
-12V0.3 А
+5Vsb3.6 А
Потужність +12V349 Вт
Потужність +3.3V +5V110 Вт
Потужність -12V2.5 Вт
Потужність +5Vsb12 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, SIP, OTP, OCP, AFC
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)65x125x100 мм
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3000 грн.

Огляд блока живлення Chieftec Smart BFX-450BS формату SFX та потужністю 450 Вт
від 2 204  до 3 808 грн.
Блок живлення CHIEFTEC SMART 350W SFX 80+ Gold Bulk (BFX-350BS) BFX-350BS
Artline.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec BFX-350BS 350W
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec (BFX-350BS), Bronze, 350Bulk BFX-350BSBulk
Click.ua (Київ)
2 312 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Openshop.ua (Київ)
2 781 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Smart BFX-350BS 350W
Nkt.ua (Київ)
2 347 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Цифра (Київ)
2 204 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS) BFX-350BS
Itbox.ua (Київ)
← купити
Chieftec BFX-350BS
Mallprix.com (Київ)
2 381 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Saren.com.ua (Львів)
3 202 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS) BFX-350BS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Smart BFX 350W (BFX-350BS) BFX-350BS
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Denika.ua (Харків)
2 342 грн.
← купити
Chieftec BFX-350BS
Tehnomart.com (Київ)
2 394 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 227 грн.
← купити
Chieftec Smart BFX-350BS
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 334 грн.
← купити
БЖ 350W Chieftec BFX-350BS
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 460 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 466 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS) BFX-350BS
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Chieftec BFX-350BS — БЖ 350W Chieftec SMART BFX-350BS 90mm, SFX, 80+ BRONZE, Bulk
Comtrade.ua (Київ)
2 306 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS) BFX-350BS
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec SMART 350W SFX (BFX-350BS) BFX-350BS
4user.com.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS Bulk
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS (BFX-350BS)
MAUDAU (Київ)
2 611 грн.
← купити
БЖ 350W Chieftec SMART BFX-350BS 90mm, SFX, 80+ BRONZE, Bulk 811970
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 370 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS (BFX-350BS)
Compx.ua (Київ)
2 270 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS 350W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Redprice.sale (Львів)
3 195 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Tomdom.in.ua (Львів)
3 201 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Timesport.com.ua (Львів)
3 192 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS 350W SFX 80+ Bronze (BFX-350BS)
MAUDAU (Київ)
2 890 грн.
← купити
Блок живлення Chiefteс SMART BFX-350BS 90mm 350W SFX 80 PLUS BRONZE Bulk
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 637 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS) 232394
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
3 259 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 664 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 409 грн.
← купити
Блок живлення для ПК 350W Chieftec SMART BFX-350BS 90mm SFX 80+ BRONZE
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 417 грн.
← купити
Chieftec Smart BFX-350BS
Rozetka.ua (Київ)
2 568 грн.
← купити
Блок живлення 350W Chieftec Smart (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 539 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 791 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS 350W SFX 80+ Bronze (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 648 грн.
← купити
БЖ 350W Chieftec SMART BFX-350BS 90мм, SFX, 80+ BRONZE, Bulk
Rozetka.ua (Київ)
3 352 грн.
← купити
Блок живлення Chiefteс SMART BFX-350BS 90mm 350W SFX 80 PLUS BRONZE Bulk
Rozetka.ua (Київ)
2 941 грн.
← купити
Блок живлення 350 Вт, Chieftec SMART, Black, SFX (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 414 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 350W (BFX-350BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 575 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Smart BFX-350BS
Rozetka.ua (Київ)
3 808 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec BFX-350BS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Chieftec Smart SFX Bronze (BFX-350BS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Chieftec Smart SFX Bronze (BFX-350BS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія