шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 [PPS-1050FC-A3]

Конфігурації і ціни 170Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) за ціною від 6999 грн.
Відео 7Фото 8

Серия Chieftec Polaris 3.0

Модифікації Chieftec Polaris 3.0 3
Где купить? [PPS-1050FC-A3]
Характеристики [PPS-1050FC-A3]
Потужність1050 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA12 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA550 мм
MOLEX550 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V187.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1050 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаAFC, OTP, SIP, UVP, OCP
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага3.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  9750 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1200F14XP
від 8 299 грн.
Phanteks AMP GH
PH-P1000GH_W T01
від 8 358 грн.
Sharkoon Rebel P20 ATX
Rebel P20 1000W White
від 8 373 грн.
ASRock Phantom Gaming
PG-1000G
від 7 949 грн.
Chieftec Polaris
PPS-1250FC
від 7 472 грн.
Endorfy Supremo FM6
EY7A011
від 7 958 грн.
Chieftec Stealth
SPX-1200-FC
від 7 009 грн.
Enermax REVOLUTION D...
ERS1200EWT
від 7 325 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF A3 1050W Snow
від 8 441 грн.
1stPlayer NGDP Gold
HA-1000BA4
від 6 876 грн.
Mars Gaming MPB-P
MPB1000P
від 7 693 грн.
SF-1000F14XP White
від 6 779 грн.
A-Data XPG CORE REAC...
XPG CORE REACTOR II 1000W
від 8 675 грн.
Chieftec Polaris
PPS-1050FC
від 6 765 грн.
XPG CORE REACTOR II 1200W
від 7 480 грн.
Kolink Regulator
KL-R1000FG
від 8 858 грн.
SF-1000F14XP
від 6 734 грн.
1stPlayer NGDP Plati...
HA-1000BA3-B K
від 7 839 грн.
HA-1000BA3-W H
ASRock Steel Legend
SL-1000G
від 6 945 грн.
Chieftec Polaris 3.0
PPS-1250FC-A 3
від 7 530 грн.
Chieftec Stealth
SPX-1000-FC
від 6 654 грн.
ASRock Steel Legend
SL-1000GW
від 8 245 грн.
Corsair RMe ATX 3.1
CP-9020297-E U
від 4 699 грн.
Corsair RMe ATX 3.1
CP-9020294-E U
від 8 426 грн.
PF3 1050W
від 9 660 грн.
Phanteks AMP Series
PH-P1000G_02
від 9 699 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1000P Black
від 7 999 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-A501-AFC AG
від 8 388 грн.
FSP Hydro G PRO ATX ...
HG2-1000.GEN 5
від 7 426 грн.

від 6 999  до 10 241 грн.
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Artline.ua (Київ)
8 229 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 1050W 80+ Gold (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
FOXTROT.UA (Київ)
8 259 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W
Click.ua (Київ)
7 820 грн.
← купити
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Openshop.ua (Київ)
7 610 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 1050 W 12VHPW connector 80+ Gold (PPS-1050FC-A3)
Nkt.ua (Київ)
7 245 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Цифра (Київ)
8 065 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Stls.store (Київ)
← купити
Chieftec PPS-1050FC-A3
Mallprix.com (Київ)
7 372 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 891 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050w Polaris 3.0 (pps-1050fc-a3)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 274 грн.
← купити
Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Tehnomart.com (Київ)
7 566 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Denika.ua (Харків)
7 428 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 439 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 1050W 12VHPW (PPS-1050FC-A3) UA PPS-1050FC-A3
Sota.store (Київ)
7 485 грн.
← купити
Chieftec Polaris 1050 W 80+Gold (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 096 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec PPS-1050FC-A3
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
7 900 грн.
← купити
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 — Блок живлення 1050 Вт ATX 20+4 pin 12хSATA 80 PLUS Gold
Comtrade.ua (Київ)
7 388 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 888 грн.
← купити
Блок питания Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Game-shop.com.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 416 грн.
← купити
Блок питания Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Chieftec PPS-1050FC-A3
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
ШО (Київ)
7 831 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
icom.net.ua (Київ)
7 483 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W
4user.com.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Zhuk.ua (Київ)
7 796 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 929 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 630 грн.
← купити
Блок живлення 1050Вт Chieftec Polaris 3.0 (ATX 3.0, 80 Plus Gold, 135мм) PPS-1050FC-A3
Hns.com.ua (Львів)
7 769 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 1050W ((PPS-1050FC-A3) (PPS-1050FC-A3)
MAUDAU (Київ)
9 463 грн.
← купити
Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) Блок живлення 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail 849708
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 546 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 1050W ((PPS-1050FC-A3) (PPS-1050FC-A3) PPS-1050FC-A3
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 069 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Zaua.store (Львів)
7 885 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 1050W (PPS-1050FC-A3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 739 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
MAUDAU (Київ)
9 119 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail
MAUDAU (Київ)
7 999 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail (PPS-1050FC-A3)
MAUDAU (Київ)
8 509 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W 80+ Gold (PPS-1050FC-A3)
MAUDAU (Київ)
9 436 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 991 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS PPS-1050FC-A3 1050W 80 PLUS Gold ATX Повністю модульний Активний PFC 135 мм вентилятор (PPS-1
Rozetka.ua (Київ)
9 778 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
9 479 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) 261665
Rozetka.ua (Київ)
8 180 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W ( Чорний ) 27671
Rozetka.ua (Київ)
10 241 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail
Rozetka.ua (Київ)
9 967 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS PPS-1050FC-A3 вентилятор 135 мм, 80 PLUS GOLD, 1050 Вт, ATX, Modular, PFC – активний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 070 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 (1050W) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 916 грн.
← купити
Блок живлення для комп'ютера Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W 135мм 80+ GOLD Cable management ATX (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
9 440 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 мм, 80+ GOLD, Cable management, retail
Rozetka.ua (Київ)
9 883 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
10 204 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 1050W ((PPS-1050FC-A3) (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 721 грн.
← купити
Chieftec Polaris 1050 W 80+Gold (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 806 грн.
← купити
Блок живлення 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 мм, 80+ ЗОЛОТИСТИЙ, Cable management, retail
Rozetka.ua (Київ)
9 690 грн.
← купити
Блок живлення 1050W Chieftec Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 1050W 80+ Gold (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 565 грн.
← купити
БЖ 1050W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-1050FC-A3, 135 мм, 80+ GOLD, Cable management, retail
Rozetka.ua (Київ)
9 853 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS PPS-1050FC-A3 вентилятор 135 мм, 80 PLUS GOLD, 1050 Вт, ATX, Modular, PFC – активний
Rozetka.ua (Київ)
9 228 грн.
← купити
Блок живлення 1050 Вт, Chieftec POLARIS 3.0, Black (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 755 грн.
← купити
Блок живлення 1050 Вт, Chieftec POLARIS 3.0, Black (PPS-1050FC-A3)
Rozetka.ua (Київ)
8 753 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec PPS-1050FC-A3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія