шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 [PPS-850FC-A3]

Конфігурації і ціни 175Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) за ціною від 6229 грн.
Відео 7Фото 8

Серия Chieftec Polaris 3.0

Модифікації Chieftec Polaris 3.0 3
Где купить? [PPS-850FC-A3]
Характеристики [PPS-850FC-A3]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA12 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA550 мм
MOLEX550 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаAFC, OTP, SIP, UVP, OCP
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8000 грн.
Endorfy Supremo FM6
EY7A012
від 6 456 грн.
1stPlayer SFX Platinum
PS-750SFX
від 5 717 грн.
1stPlayer SFX Platinum
PS-750SFX-WH
від 5 998 грн.
A-Data XPG CORE REAC...
XPG CORE REACTOR II 850W
від 6 756 грн.
1stPlayer NGDP Gold
HA-850BA4 White
від 5 911 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14XP
від 5 993 грн.
ASRock Phantom Gaming
PG-850G
від 6 299 грн.
Corsair RMe ATX 3.1
CP-9020295-E U
від 5 119 грн.
SF-850F14XP White
від 6 016 грн.
Phanteks AMP GH
PH-P750GH_WT 01
від 6 582 грн.
Asus TUF Gold EVO
TUF Gaming 750W Gold EVO
від 5 724 грн.
Corsair RMe ATX 3.1
CP-9020292-E U
від 6 331 грн.
XPG CORE REACTOR II VE 850W
від 6 495 грн.
Gembird Fornax Power...
CCC-PSUGOLD- 1000W
від 5 891 грн.
Chieftec Polaris
PPS-850FC
від 5 408 грн.
Kolink Regulator
KL-R750FG
від 6 291 грн.
ASRock Steel Legend
SL-850GW
від 6 494 грн.
1stPlayer NGDP Gold
HA-850BA4
від 5 559 грн.
Sharkoon Rebel P20 ATX
Rebel P20 750W White
від 7 194 грн.
Endorfy Supremo FM6
EY7A013
від 5 595 грн.
XPG CORE REACTOR II 750W
від 6 214 грн.
MODECOM Volcano HEX ...
Volcano HEX 850W Platinum
від 7 265 грн.
Phanteks AMP GH
PH-P850GH_BK 01
від 7 300 грн.
Asus TUF Gold EVO
TUF Gaming 850W Gold EVO
від 7 229 грн.
XPG CORE REACTOR II 850W ...
від 7 407 грн.
Chieftec Stealth
SPX-1000-FC
від 6 654 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF A3 850W
від 6 367 грн.
ASRock Phantom Gaming
PG-750G
від 5 199 грн.
SF-1000F14GE
від 5 304 грн.
Corsair RMe ATX 3.1
CP-9020296-E U
від 6 865 грн.

від 6 229  до 7 573 грн.
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 850W 80+ Gold (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
FOXTROT.UA (Київ)
6 749 грн.
← купити
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
MTA.ua (Київ)
6 979 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-850FC-A3 850W
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Touch (Дніпро)
6 229 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Openshop.ua (Київ)
6 630 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Цифра (Київ)
6 840 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Stls.store (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Itbox.ua (Київ)
6 682 грн.
← купити
Chieftec PPS-850FC-A3
Mallprix.com (Київ)
6 449 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3) POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Denika.ua (Харків)
7 573 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 559 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 723 грн.
← купити
Chieftec Polaris 850 W 80+Gold (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 271 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC-A3)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 633 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 (850W), >90, 80+ Gold, 135mm FDB, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 4xMolex, 12xSATA,
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Zhuk.ua (Київ)
6 707 грн.
← купити
Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Tehnomart.com (Київ)
6 409 грн.
← купити
Блок питания Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Game-shop.com.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
icom.net.ua (Київ)
6 360 грн.
← купити
Chieftec PPS-850FC-A3
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 655 грн.
← купити
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
ШО (Київ)
6 627 грн.
← купити
БЖ 850W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-850FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
6 690 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
MAUDAU (Київ)
7 572 грн.
← купити
Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) Блок живлення 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 279 грн.
← купити
БЖ 850W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-850FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail 848622
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 437 грн.
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3) PPS-850FC-A3
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3) [93734]
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
БЖ 850W Chieftec POLARIS 3.0 PPS-850FC-A3, 135 mm, 80+ GOLD, Cable management, retail
MAUDAU (Київ)
6 824 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec PPS-850FC-A3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Chieftec Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія