шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка Ciarko Aura 55 за ціною від 25680 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Ciarko Aura 55

Глибина (см): 29; Ширина (см): 55; Висота (макс.): 28.1; Діаметр повітровода (мм): 150; Клас енергоспоживання: A; Периметральне всмоктування; Таймер вимкнення; пульт ДК; Управління жестами; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 69; Мін. рівень шуму (дБ): 43
Колір
Тип і монтажвбудована (шафа)
Оформленняповновбудована
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність160 Вт
Продуктивність (відведення макс.)470 м³/год
Продуктивність (інтенсивний режим)630 м³/год
Мінімальний рівень шуму43 дБ
Максимальний рівень шуму69 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраFWK385
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управління жестами
пульт ДК
Таймер вимкнення
Периметральне всмоктування
Інше
Клас енергоспоживанняA
Діаметр повітровода150 мм
Висота (макс.)28.1 см
Ширина55 см
Глибина29 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  31000 грн.

від 25 680  до 28 121 грн.
Ciarko Design Aura Black 55 CDZ5501C
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
25 680 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Design Aura 55 White
Saren.com.ua (Львів)
27 256 грн.
← купити
Ciarko Design Aura White 55 CDZ5501B
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
26 220 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Aura 55 Black
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Aura 55 Black
Redprice.sale (Львів)
27 675 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Design Aura 55 White
Redprice.sale (Львів)
28 115 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Aura 55 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
27 681 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Design Aura 55 White
Tomdom.in.ua (Львів)
28 121 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Design Aura 55 White
Timesport.com.ua (Львів)
28 112 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Aura 55 Black
Timesport.com.ua (Львів)
27 672 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ciarko Aura 55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Ciarko Aura 55. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Ciarko Aura 55 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія