шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити витяжка Ciarko Su Mini 60 за ціною від 29944 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Ciarko Su Mini 60

Глибина (см): 31; Ширина (см): 59.9; Висота (макс.): 31.8; Діаметр повітровода (мм): 150; Клас енергоспоживання: A; Периметральне всмоктування; пульт ДК; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 68; Мін. рівень шуму (дБ): 43
Колір
Тип і монтажвбудована (шафа)
Оформленняповновбудована
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність179 Вт
Продуктивність (відведення макс.)450 м³/год
Продуктивність (інтенсивний режим)600 м³/год
Мінімальний рівень шуму43 дБ
Максимальний рівень шуму68 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраD185/V2
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
пульт ДК
Периметральне всмоктування
Інше
Клас енергоспоживанняA
Діаметр повітровода150 мм
Висота (макс.)31.8 см
Ширина59.9 см
Глибина31 см
Вага8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  34000 грн.

від 29 944  до 29 954 грн.
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 Black
Redprice.sale (Львів)
29 947 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini CDZ6001B
Redprice.sale (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 White
Redprice.sale (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini CDZ6001B
Timesport.com.ua (Львів)
29 944 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 Black
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 White
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
29 953 грн.
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini CDZ6001B
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 White
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Витяжка вбудована Ciarko Su Mini 60 Black
Saren.com.ua (Львів)
29 954 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ciarko Su Mini 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Ciarko Su Mini 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Ciarko Su Mini 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія