шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни133Опис Відгуки  Обговорення4Корисне5Аксесуари
Купити смарт годинник CMF Watch 2 Pro за ціною від 2257 грн.
Відео 14Фото 6

Характеристики та опис CMF Watch 2 Pro

Вага (г): 48; Розміри (мм): 45x45x13.9; Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 305; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Датчик освітлення; Дисплей ("): 1.32; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Датчик освітлення
акселерометр
Час роботи (активний режим)
216 год
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
45x45x13.9 мм
Вага
48 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 257  до 5 003 грн.
Смарт-годинник Nothing CMF Watch Pro 2 Orange
Justbuy.com.ua (Київ)
2 729 грн.
← купити
CMF Смарт-годинник CMF by Nothing Watch Pro 2 Orange (A10700014EU)
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Cmf by Nothing Watch Pro 2 Ash Grey WatchPro2AshGrey
Openshop.ua (Київ)
3 170 грн.
← купити
Смарт-годинник Cmf by Nothing Watch Pro 2 Dark Grey Flat Bezel with Black Liquid Silicon Strap
Stls.store (Київ)
2 699 грн.
← купити
Смарт-годинник CMF by Nothing Watch Pro 2 (Ash Gray) A10700010
Jabko.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Смарт-годинник Nothing CMF Watch Pro 2 Dark Grey
Newsmag.com.ua (Дніпро)
2 350 грн.
← купити
Смарт-годинник Cmf by Nothing Watch Pro 2 Dark Grey Flat Bezel with Black Liquid Silicon Strap
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник CMF by Nothing Watch Pro 2 D398 with Leather Orange Strap
Touch (Дніпро)
2 589 грн.
← купити
Смарт-годинник CMF by Nothing Watch Pro 2 Dark Grey
Denika.ua (Харків)
2 425 грн.
← купити
Смарт-годинник Nothing CMF Watch Pro 2 Orange
Saren.com.ua (Львів)
3 522 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CMF Watch 2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник CMF Watch 2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник CMF Watch 2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія