шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Трансмісійне мастило Comma MVMTF Plus 75W 5L

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити трансмісійне мастило Comma MVMTF Plus 75W 5L за ціною від 4283 грн.

Характеристики та опис Comma MVMTF Plus 75W 5L

Допуски виробників: BMW MTF LT-3, Ford WSS-M2C200-D2;єм (л): 5; Об'язкість (SAE): 75w; В' Тип: напівсинтетичне; Вид трансмісії: МКПП
Вид трансмісії
МКПП
Тип
напівсинтетичне
В'язкість (SAE)
75w
Об'єм
5 л
Допуски виробників
BMW MTF LT-3, Ford WSS-M2C200-D2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5750 грн.

від 4 283  до 5 756 грн.
Олива трансмісійна Comma Manual Gear Oil MVMTF Plus GL-4 75W (5л.) FE75W5L
Olcar.com.ua (Київ)
4 547 грн.
← купити
Олива трансмісійна Comma MVMTF PLUS 75W-90 FS 5л (FE75W5L) FE75W5L
Moyo.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Трансмиссионное масло Comma MVMTF PLUS 75W-90 FS 5л FE75W5L
Rma.in.ua (Харків)
4 653 грн.
← купити
COMMA MVMTF PLUS 75W FS 5л (FE75W5L) MVMTFPLUS75WFS5л(FE75W5L)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Трансмісійне масло Comma MVMTF PLUS 75W-90 FS 5л(FE75W5L)
MAUDAU (Київ)
← купити
Трансмісійна олива Comma MVMTF Plus 75W FS 5 л (FE75W5L)
Rozetka.ua (Київ)
4 283 грн.
← купити
Трансмісійне масло автомобільне для трансмісії Comma MVMTF PLUS 75W-90 FS 5л TRFE75W5L
Rozetka.ua (Київ)
5 616 грн.
← купити
Трансмісійне масло Comma MVMTF PLUS 75W-90 FS 5л FE75W5L
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Трансмісійна олія Comma MVMTF FS Plus 75W-90 GL4 5л
Rozetka.ua (Київ)
5 756 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Comma MVMTF Plus 75W 5L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: трансмісійне мастило Comma MVMTF Plus 75W 5L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на трансмісійне мастило Comma MVMTF Plus 75W 5L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія