шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Термос Contigo West Loop Mini 0.3

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термос Contigo West Loop Mini 0.3 за ціною від 1334 грн.
Відео 1Фото 56

Характеристики та опис Contigo West Loop Mini 0.3

Розміри (мм): 158х83; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал колби: нержавіюча сталь; Відкривання/подача: клапан;єм (мл): 300; Об' Тип: кружка-термос
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
300 мл
Відкривання/подача
клапан
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Розміри (ВхД)
158х83 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1800 грн.

від 1 334  до 1 424 грн.
Термостакан Contigo West Loop Mini 300 мл 2203554
Thermos-ua.com (Київ)
1 424 грн.
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0.3 л червоний (2203554)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 300 мл Goji Berry (2203554)
Clever-market.com.ua (Одеса)
1 334 грн.
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0,3 л Licorice (2207887) 2207887
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 300 мл Goji Berry 2203554
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0.3 л білий (2203552)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0.3 л сіро-синій (2203556)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0.3 л жовтий (2203557)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 0.3 л чорний (2207887)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокухоль Contigo West Loop Mini 300 мл Goji Berry (2203554)
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Термостакан 0,3 л Contigo West Loop AUTOSEAL™ Mini 2203554 Goji Berry
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокухоль міні West Loop AUTOSEAL, 300 мл Contigo 2203554
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Contigo West Loop Mini 0.3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термос Contigo West Loop Mini 0.3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термос Contigo West Loop Mini 0.3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія