шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Corso Bracciano CF-1D136C за ціною від 2260 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Corso Bracciano CF-1D136C

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Китай; Глибина конструкції (мм): 122; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: настінний (вертикальний); Запірний клапан: керамічний; Вилив: немає; Тип змішувача: одноважільний (джойстик)
Колір
Призначення
для прийняття душу
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Тип монтажу
настінний (вертикальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  2800 грн.

від 2 260  до 2 875 грн.
Змішувач для душу одноважільний CORSO BRACCIANO 9617300 хром латунь без душового набору CF-1D136C
Drop.ua (Київ)
2 428 грн.
← купити
Змішувач для душової кабіни (душа) Corso Bracciano CF-1D136C
Stls.store (Київ)
2 642 грн.
← купити
Змішувач для душа Corso BRACCIANO CF-1D136C 9617300
Smart-buy.com.ua (Бровари)
2 583 грн.
← купити
Змішувач для душа Corso BRACCIANO CF-1D136C
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач-кран для душу CORSO Bracciano CF-1D136C (9617300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач BRACCIANO 35 для душу CORSO 9617300 (CF-1D136C)
Rozetka.ua (Київ)
2 260 грн.
← купити
Змішувач для душу Corso Bracciano CF-1D136C латунний 35 з керамічним картриджем одноважільний хром (33-102-9617300)
Rozetka.ua (Київ)
2 875 грн.
← купити
Змішувач BRACCIANO 35 для душу CORSO 9617300 (CF-1D136C)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач BRACCIANO 35 для душу CORSO (CF-1D136C) (9617300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для душа Corso BRACCIANO CF-1D136C
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Bracciano CF-1D136C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Corso Bracciano CF-1D136C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Corso Bracciano CF-1D136C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія