шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Cougar GEX 2024 [GEX850 (2024)]

Конфігурації і ціни 32Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Cougar GEX 2024 (GEX850 (2024)) за ціною від 4703 грн.
Фото 24

Серия Cougar GEX 2024

Модифікації Cougar GEX 2024 3
Характеристики [GEX850 (2024)]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД91 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB610 мм
CPU700 мм
SATA400 мм / 520/640/760 /
MOLEX400 мм / 520/640 /
PCIe750 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OTP, OCP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага2.18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  6250 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 850G
від 4 696 грн.
Cougar GEX PRO
GEX PRO 850
від 4 686 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD850GM PG5
від 4 689 грн.
Zalman Teramax II SE
ZM850-TMX2SE
від 4 899 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-1050 PRO White
від 4 486 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-1050 PRO Black
від 4 454 грн.
Cougar GEX
GEX850
від 3 999 грн.
Zalman TeraMax II
ZM750-TMX2
від 4 750 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN750M
від 4 751 грн.
Chieftec PowerUp
GPX-850FC
від 4 503 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 1050 PRO
від 4 329 грн.
UD850GM PG5 V2 ICE
від 4 359 грн.
UD850GM PG5 V2
від 4 599 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 850G White
від 4 644 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 1050 PRO White
від 4 816 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1000G White
від 5 031 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A750GL
від 4 487 грн.
PCCooler YN
YN850
від 4 961 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 750G
від 4 617 грн.
Corsair RMx Series
CP-9020094-E U
від 5 500 грн.
SAMA XPH-A
XPH-1000A
від 5 089 грн.
Cooler Master GX II ...
MPX-7503-AFA G-2E
від 5 200 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 750W
від 4 390 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 850G V25
від 4 941 грн.
PCCooler KN
KN1000
від 4 577 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 750G White
від 4 482 грн.
UD850GM
від 5 473 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 1000G
Chieftec Proton
BDF-850C
від 4 795 грн.
GT 750W Snow
від 5 416 грн.

від 4 703  до 8 155 грн.
Блок живлення COUGAR 850W GEX 850
FOXTROT.UA (Київ)
5 199 грн.
← купити
Блок живлення Cougar GEX 850, 80 Plus Gold, 850W
Click.ua (Київ)
← купити
Cougar GEX 850
Mallprix.com (Київ)
4 703 грн.
← купити
Блок живлення Cougar 850W (GEX 850) GEX 850
Itbox.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Cougar 850W (GEX 850) GEX 850
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Cougar GEX 850W (GEX850) GEX850
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Cougar GEX850 850W (31GE085002P01)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 155 грн.
← купити
Cougar 850W (GEX 850) Блок живлення 850W (GEX 850)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Cougar GEX 850
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Cougar 850W (GEX 850)
Rozetka.ua (Київ)
5 342 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cougar GEX850 (2024), відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Cougar GEX 2024 (GEX850 (2024)). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Cougar GEX 2024 (GEX850 (2024)) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія