шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Creality (друкований матеріал)

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити 3D-принтер Creality K1 Max за ціною від 24885 грн.
Відео 4Фото 4

Характеристики та опис Creality K1 Max

Потужність (Вт): 1000; сенсорний екран; LCD дисплей: 4.3"; підключення к ПК (LAN); Wi-Fi; USB-A; трубка для подачі пластику; датчик філаменту; відновлення перерваного друку; вбудована камера; закрита камера друку; підігрівається стіл; Мін. діаметр нитки (мм): 1.75; Діаметр сопла (мм): 0.4; Швидкість друку (мм/с): 600
Технологія друкумоделювання методом наплавлення (FDM/FFF)
Друкувальний матеріалABS
ASA
PA
PC
PET
PETG
PLA
TPU
Формат файлів 3D моделей.stl , .obj, .gcode
Сумісний ЗCreality Print, Cura, Simplify3D, PrusaSlicer
Габарити моделі (ВхШхГ)300x300x300 мм
Об'єм моделі27 л
Процес друку
КінематикаCore XY
Мін. товщина шару100 мікрон
Швидкість друку600 мм/с
Діаметр сопла0.4 мм
Мін. діаметр нитки1.75 мм
Температура столу100 °C
Температура екструдера (сопла)300 °C
Кількість екструдерів1
Додаткові функції
Функції та можливостіпідігрівається стіл
закрита камера друку
вбудована камера
відновлення перерваного друку
датчик філаменту
трубка для подачі пластику
Передача данихUSB-A
Wi-Fi
підключення к ПК (LAN)
Інше
LCD дисплей4.3"
сенсорний екран
Потужність1000 Вт
Габарити43.5x46x52.5 см
Вага18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 24 885  до 51 690 грн.
Creality K1 Max
Justbuy.com.ua (Київ)
26 649 грн.
← купити
3D принтер Creality CR-K1 Max
Artline.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max (6971636403128) 6971636403128
GRO (Київ)
26 389 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Tendo.com.ua (Київ)
26 475 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Openshop.ua (Київ)
26 040 грн.
← купити
3D-принтер Creality Creality K1 Max
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
25 070 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max (Gray)
Jabko.ua (Львів)
30 299 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Touch (Дніпро)
28 399 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Цифра (Київ)
31 119 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Stls.store (Київ)
31 680 грн.
← купити
Creality CR-K1 Max
Mallprix.com (Київ)
30 788 грн.
← купити
Creality K1 Max
Megadom.net (Дніпро)
28 990 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Brain.com.ua (Київ)
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Itbox.ua (Київ)
← купити
3D-принтер CREALITY CR-K1 Max
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
3D-принтер Creality cr-k1 Max
Tviy-Dim.com (Київ)
31 918 грн.
← купити
Creality CR-K1 Max CR-K1Max
COMFY.ua (Київ)
← купити
Creality K1 Max 2025
inSale.com.ua (Київ)
30 822 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Soho.com.ua (Київ)
29 549 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
icom.net.ua (Київ)
29 311 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Q-techno.com.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Comtrading.ua (Київ)
29 350 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Nkt.ua (Київ)
← купити
3D принтер CREALITY CR-K1 Max
АЛЛО (Київ)
← купити
CREALITY K1 Max CRL-23141
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
33 235 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Diagonal.in.ua (Ужгород)
34 150 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 743 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Smartmag.biz.ua (Львів)
25 406 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Game-shop.com.ua (Київ)
25 599 грн.
← купити
Принтер Creality CR-K1 Max
Ktc.ua (Рівне)
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 885 грн.
← купити
Creality 3D-принтер Creality K1 Max
MTA.ua (Київ)
30 199 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
← купити
3D принтер Creality CR-K1 Max + Пристрій для сушки філаменту Creality Space Pi CR-K1 Max+4005010072
Artline.ua (Київ)
← купити
Creality 3D-принтер Creality CR-K1 Max
MTA.ua (Київ)
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
29 796 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
29 199 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
27 899 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
33 624 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max [117649]
Rozetka.ua (Київ)
34 799 грн.
← купити
3D принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
32 999 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
27 896 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
33 418 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
29 949 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max + сушарка Space Pi + 6 кг високошвидкісного PLA+ філаменту
Rozetka.ua (Київ)
51 690 грн.
← купити
3D-принтер Creality K1 Max AI Speedy з насадкою для швидкої заміни Unicorn
Rozetka.ua (Київ)
50 190 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
39 050 грн.
← купити
3D-принтер Creality CR-K1 Max
Rozetka.ua (Київ)
33 401 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Creality K1 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: 3d-принтер Creality K1 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на 3d-принтер Creality K1 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія