шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити велосипед CROSS Pacific 29 2025 frame 21 за ціною від 7299 грн.
Фото 4

Характеристики та опис CROSS Pacific 29 2025 frame 21

Вага (кг): 17; підніжка; щиток на ланцюг; Комплектація: крила; Форма керма: прямий; Швидкостей (шт.): 21; Задні гальма: дискові, механічні; Передні гальма: дискові, механічні; Діаметр коліс ("): 29; Локаут вилки; Тип амортизації (вилка): пружинно-еластомірна; Амортизація: передня вилка; Матеріал рами: алюміній
Колір
Модельний рік
2025
Тип
гірський (MTB)
Розмір рами
21"
Амортизація
передня вилка
Локаут вилки
Діаметр коліс
29 " / 2.1" /
Передні гальма
дискові, механічні
Задні гальма
дискові, механічні
Швидкостей
21 шт.
Форма керма
прямий
Вага
17 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  8000 грн.

від 7 299  до 7 300 грн.
CrossBike Велосипед Crossbike Pacific 29", розмір XL, рама 21", 2025, Чорний-Синій 29СTA-005643
Lisoped.ua (Київ)
7 300 грн.
← купити
Велосипед 29 CrossBike Pacific 2025 21 black-blue 29СTA-005643
Groosha.ua (Київ)
← купити
Велосипед CrossBike Pacific 2025 29" 21" Чорний-Зелений (29СTA-005644)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
CrossBike Велосипед Crossbike Pacific 29", розмір XL, рама 21", 2025, Чорний-Червоний 29СTA-005645
Lisoped.ua (Київ)
← купити
CrossBike Велосипед Crossbike Pacific 29", розмір XL, рама 21", 2025, Чорний-Зелений 29СTA-005644
Lisoped.ua (Київ)
← купити
CrossBike Велосипед Crossbike Pacific 29", розмір XL, рама 21", 2025, Сірий 29СTA-005646
Lisoped.ua (Київ)
← купити
Велосипед 29 CrossBike Pacific 2025 21 black-green 29СTA-005644
Groosha.ua (Київ)
← купити
Велосипед 29 CrossBike Pacific 2025 21 black-red 29СTA-005645
Groosha.ua (Київ)
← купити
Велосипед 29 CrossBike Pacific 2025 21 grey 29СTA-005646
Groosha.ua (Київ)
← купити
Велосипед CrossBike Pacific 2025 29" 21" Чорний-Синій (29СTA-005643)
Rozetka.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CROSS Pacific 29 2025 frame 21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: велосипед CROSS Pacific 29 2025 frame 21. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на велосипед CROSS Pacific 29 2025 frame 21 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія