шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Crownberg (тип пилососу)
вертикальні з портативним
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Crownberg CB-671 за ціною від 2093 грн.

Характеристики та опис Crownberg CB-671

Довжина кабелю (м): 4.2; Рівень шуму (дБ): 75; Живлення: мережа; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: підлога / килим;єм пилозбірника (л): 3; Об' Потужність всмоктування (Вт): 400; Споживана потужність (Вт): 2400; Пилозбірник: циклон; Прибирання: суха; Тип: вертикальний з портативним
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність2400 Вт
Потужність всмоктування400 Вт
Об'єм пилозбірника3 л
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубителескопічна
Довжина кабелю4.2 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 093  до 2 688 грн.
Пилосос Crownberg CB 671 з циклонною фільтрацією 2400 Вт (43234-CB 6711473)
MAUDAU (Київ)
2 345 грн.
← купити
Ручний пилосос Crownberg CB-671, 2400 Вт, контейнер 3 л, мультициклон, регулювання потужності
Rozetka.ua (Київ)
2 156 грн.
← купити
Пилосос Crownberg CB 671, 2400 Вт чорний (43234-CB 6711366)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ручний пилосос Crownberg CB-671 з турбощіткою та HEPA фільтром, 2500 Вт, мультициклонний, 0.5 л
Rozetka.ua (Київ)
2 229 грн.
← купити
Пилосос ручний для сухого прибирання 2400Вт 75 дБ Crownberg CB-671 з контейнером 3л
Rozetka.ua (Київ)
2 188 грн.
← купити
Пилосос з турбощіткою Crownberg CB 671 для сухого прибирання з контейнером 1 л потужністю 2400Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Пилосос ручний Crownberg СВ 671 з турбощіткою і Hepa фільтром 2500 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Пилосос ручний Crownberg СВ-671 з контейнером 3 літри 2400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Пилосос Crownberg CB 671 потужність 2500 Вт НЕРА 1 літр
Rozetka.ua (Київ)
2 464 грн.
← купити
Пилосос ручний Crownberg CB-671 з контейнером 2400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 230 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Crownberg CB-671, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Crownberg CB-671. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Crownberg CB-671 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія