шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Crownberg (тип пилососу)
вертикальні з портативним
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Crownberg CB-673 за ціною від 2720 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Crownberg CB-673

Живлення: акумулятор; щілинна: щілинна;яких меблів; для м' Функції насадок: електрична турбощітка; Фільтр тонкого очищення: HEPA; Регулювання потужності: на ручці;єм пилозбірника (л): 0.5; Об' Пилозбірник: циклон; Прибирання: суха; Тип: вертикальний з портативним
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
для м'яких меблів
щілинна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Інше
LED підсвічування
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 720  до 4 314 грн.
Акумуляторний пилосос з турбощіткою, контейнер 0,5л 250Вт Crownberg СВ-673 Чорний з червоним
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Акумуляторний ручний пилосос Crownberg CB 673, 2500 Вт, циклонна система, телескопічна труба, турбощітка, контейнер 0.5 л
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Ручний пилосос для сухого збирання 3в1 0,5л 2500Вт 55 дБ Crownberg CB-673 контейнерний з циклонним фільтром
Rozetka.ua (Київ)
3 237 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос з турбощіткою Crownberg СВ 673 Вертикальний бездротовий пилосос 2500Вт Надійний ручний пилосос без міш
Rozetka.ua (Київ)
3 395 грн.
← купити
Ручний акумуляторний пилосос Crownberg CB-673, 2500 Вт з турбощіткою і Hepa фільтром, для прибирання в домі
Rozetka.ua (Київ)
4 314 грн.
← купити
Акумуляторний безпровідний пилосос Краунберг CB-673 2500 Вт 400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
3 520 грн.
← купити
Пилосос Crownberg CB-673 3в1
Rozetka.ua (Київ)
2 720 грн.
← купити
Ручний пилосос для сухого збирання 3в1 0,5л 2500Вт 55 дБ Crownberg CB-673 контейнерний з циклонним фільтром
Rozetka.ua (Київ)
3 025 грн.
← купити
Ручний пилосос для сухого збирання 3в1 0,5л 2500 Вт 55 дБ Crownberg CB-673 контейнерний з циклонним фільтром
Rozetka.ua (Київ)
4 016 грн.
← купити
Пилосос вакуумний ручний акумуляторний Crownberg CB 673
Rozetka.ua (Київ)
3 096 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Crownberg CB-673, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Crownberg CB-673. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Crownberg CB-673 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія