шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Crownberg (тип пилососу)
вертикальні з портативним
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Crownberg CB-674 за ціною від 3025 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Crownberg CB-674

Рівень шуму (дБ): 75; Живлення: акумулятор; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: електрична турбощітка; Регулювання потужності: на ручці;єм пилозбірника (л): 0.5; Об' Пилозбірник: циклон; Прибирання: суха; Тип: вертикальний з портативним
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Інше
Рівень шуму75 дБ
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  3800 грн.

від 3 025  до 4 236 грн.
Вертикальний акумуляторний пилосос Crownberg СВ-674 з контейнером 0.5л сухе прибирання 2500Вт Чорний/Синій
MAUDAU (Київ)
3 581 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний Crownberg СВ-674 для сухого прибирання 2500 Вт чорний з синім (RZN-23101682)
Rozetka.ua (Київ)
3 787 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос з турбощіткою, контейнер 0,5л Crownberg СВ-674 Чорний з синім
Rozetka.ua (Київ)
3 850 грн.
← купити
Пилосос ручний 3в1 Crownberg CB 674 акумуляторний циклононого типу потужністю 2500Вт з підсвічуванням щітки
Rozetka.ua (Київ)
3 370 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний вертикальний Crownberg CB-674 2500Вт ручний пилосос з контейнером 0,5л
Rozetka.ua (Київ)
3 237 грн.
← купити
Пилосос ручний 3в1 Crownberg CB 674 акумуляторний циклоноого типу потужністю 2500Вт з підсвічуванням щітки
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний Crownberg СВ-674 для сухого прибирання 2500 Вт чорний з синім
Rozetka.ua (Київ)
3 530 грн.
← купити
Бездротовий пилосос Crownberg CB-674 2500 Вт, з маневреною та телескопічною щіткою для важкодоступних місць, Синій/Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 236 грн.
← купити
Вертикальний акумуляторний пилосос Crownberg СВ-674 з контейнером 0.5л сухе прибирання 2500Вт Чорний/Синій
Rozetka.ua (Київ)
3 894 грн.
← купити
Пилосос ручний 3в1 Crownberg CB 674 акумуляторний циклононого типу потужністю 2500Вт з підсвічуванням щітки
Rozetka.ua (Київ)
3 243 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Crownberg CB-674, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Crownberg CB-674. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Crownberg CB-674 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія