шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон CUBOT P80 256GB

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон CUBOT P80 256GB за ціною від 5928 грн.
Відео 17Фото 12

Характеристики та опис CUBOT P80 256GB

Вага (г): 217; Розміри (мм): 165.75x75.8x9.75; зарядний пристрій; чохол; Час роботи (PCMark) (год): 12.4; Ємність (мАгод): 5200; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD
Колір
діагональ дисплея
6.58 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5200 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
165.75x75.8x9.75 мм
Вага
217 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Обзор смартфона Cubot P80
Огляд смартфона Cubot P80
ОглядиCubot P80 є типовим бюджетним смартфоном, але зі своїми особливостями, які виділяють його на тлі інших подібних девайсів. Модель буде цікава насамперед тим, хто шукає якісний недорогий девайс.
від 5 928  до 8 482 грн.
Cubot Смартфон Cubot P80 8/256GB Ocean Blue
MTA.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон Cubot P80 8/256gb black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 325 грн.
← купити
Cubot P80 8/256GB Blue
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Cubot P80 8/256GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 249 грн.
← купити
Cubot P80 8/256GB Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
6 228 грн.
← купити
Смартфон Cubot P80 8/256GB Black
Soho.com.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Смартфон Cubot P80 8/256gb black
Demping.store (Кривий Ріг)
6 025 грн.
← купити
Cubot P80 8/256gb black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
6 375 грн.
← купити
Смартфон Cubot P80 8/256 Gb Global Blue
MAUDAU (Київ)
6 725 грн.
← купити
Смартфон Cubot P80 8/256Gb black ZP-00000006670
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 220 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CUBOT P80 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон CUBOT P80 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон CUBOT P80 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія