шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити мультипіч Cuisinart CompactMax AFS8OBLE за ціною від 4129 грн.
Відео 3Фото 19

Характеристики та опис Cuisinart CompactMax AFS8OBLE

Габарити (мм): 450х250х270; Матеріал корпуса: пластик; антипригарне покриття; підтримання температури;єм (л): 7.6; Об' сушарка; випічка; гриль; Програми: Режими: смаження; Потужність (Вт): 2000; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
2000 Вт
Кількість програм
7
Режими
смаження / аерофритюр /
гриль
випічка
сушарка
t приготування
до 210 °С
Об'єм
7.6 л
Функції та можливості
підтримання температури
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Габарити (ВхШхГ)
450х250х270 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 129  до 6 999 грн.
Cuisinart Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX (AFS8OBLE)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Tendo.com.ua (Київ)
4 212 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax 7.6L AFS8OBLE
Openshop.ua (Київ)
4 533 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) AFS8OBLE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX AFS8OBLE
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
CUISINART AFS8OBLE
Pro100market.com.ua (Київ)
6 073 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (Black) AFS8OBLE
Jabko.ua (Львів)
← купити
Cuisinart Compactmax 7.6L (AFS8OBLE)
Цифра (Київ)
4 357 грн.
← купити
Cuisinart Compactmax 7.6L (AFS8OBLE)
Stls.store (Київ)
4 401 грн.
← купити
CUISINART AFS8OBLE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 104 грн.
← купити
Cuisinart AFS8OBLE
Mallprix.com (Київ)
4 244 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) AFS8OBLE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax 7.6L AFS8OBLE
Zaua.store (Львів)
5 304 грн.
← купити
Мультипіч CUISINART AFS8OBLE
ТЕХНОточка (Київ)
4 172 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX AFS8OBLE
Graef.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Cuisinart AFS8OBLE CSN00186
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) (AFS8OBLE)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Tehnomart.com (Київ)
4 283 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) AFS8OBLE
Comtrading.ua (Київ)
4 284 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX (AFS8OBLE)
Soho.com.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 185 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
ШО (Київ)
4 229 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Denika.ua (Харків)
4 243 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE) AFS8OBLE
icom.net.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 445 грн.
← купити
CUISINART AFS8OBLE
1smarty.com.ua (Київ)
6 043 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart compactmax 7.6l (afs8oble)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 362 грн.
← купити
Cuisinart COMPACTMAX (AFS8OBLE) COMPACTMAX(AFS8OBLE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE) AFS8OBLE
Click.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE) UA AFS8OBLE
Sota.store (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
MAUDAU (Київ)
5 544 грн.
← купити
CUISINART Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Eva.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE) AFS8OBLE
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 301 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX AFS8OBLE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax 7.6L AFS8OBLE
Timesport.com.ua (Львів)
5 301 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 108 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
4 711 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) 318733
Rozetka.ua (Київ)
5 159 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE) ( 24180 )
Rozetka.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 532 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 244 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Rozetka.ua (Київ)
4 922 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 695 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart compactmax 7.6l (afs8oble)
Rozetka.ua (Київ)
5 465 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart Compactmax (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE) CUISINART AFS8OBLE 958631
Rozetka.ua (Київ)
6 203 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L AFS8OBLE
Rozetka.ua (Київ)
5 252 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 927 грн.
← купити
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 970 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cuisinart CompactMax AFS8OBLE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Cuisinart CompactMax AFS8OBLE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Cuisinart CompactMax AFS8OBLE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія