шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dangbei (основне призначення)
для домашнього кінотеатру
портативний

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити проєктор Dangbei N2 Mini за ціною від 9199 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Dangbei N2 Mini

Вага (кг): 1.72; Габарити (мм): 241x149x143; Автотрапеція; Автофокус; Фокусування: моторизована (дистанційна); Діагональ зображення ("): 40 – 120; Макс. відстань (м): 3.37; Мін. відстань (м): 1.7; Підтримка HDR; Роздільна здатність (пікс.): 1920x1080; Технологія: LCD; Яскравість ANSI-люмен: 200; Операційна система: Smart TV (власна система)
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
30000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Діагональ зображення
40 – 120 "
Масштаб і фокусування
моторизована (дистанційна)
Споживана потужність
65 Вт
Габарити (ВхШхГ)
241x149x143 мм
Вага
1.72 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 199  до 13 015 грн.
Мультимедійний проектор Dangbei N2 Mini
Denika.ua (Харків)
10 490 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Dangbei N2 Mini
Redprice.sale (Львів)
11 162 грн.
← купити
Мультимедийный проектор Dangbei N2 Mini Black
Technoshark.com.ua (Луцьк)
10 699 грн.
← купити
Dangbei N2 Mini
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 991 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Dangbei N2 Mini
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 028 грн.
← купити
Мультимедийный проектор Dangbei N2 Mini Black
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
9 199 грн.
← купити
Проектор Dangbei N2 mini (N2 mini) EU
Rozetka.ua (Київ)
13 015 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Dangbei N2 Mini
Rozetka.ua (Київ)
12 350 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dangbei N2 Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Dangbei N2 Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Dangbei N2 Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія