шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Dark Project Novus SE за ціною від 2249 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Dark Project Novus SE

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 80 млн натискань; Перемикачі (світчі): Huano; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 26000; Сенсор: PixArt 3395
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора400 – 26000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість650 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Перемикачі (світчі)Huano
Ресурс перемикачів80 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю1.8 м
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора300 мАг
Час роботи від акумулятора40 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
змінні ніжки
Вага50 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Отличная мышь за свою стоимость.
13 квітня 2026, 10:45 #
Переваги:Очень легкая, топовый сенсор, симетричная.

Недоліки:Не выявил.

Коментар:За такую стоимость это, наверное, лучшая бюджетка. Пластик приятный, нигде не прогибается — в общем, корпус ощущается монолитным. Клики приятные, возможно, даже слишком лёгкие для нажатия: бывает, случайно задеваешь пальцем — и происходит выстрел, но это, скорее, дело привычки. Сенсор топовый, заряд держит отлично, заряжаеться тоже быстро.

Автор:GyZyED

від 2 249  до 3 143 грн.
Dark Project Мишка Dark Project Novus SE Wireless Black (DPPNovusSEBlack)
MTA.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Мишка Dark Project Novus SE Wireless Black (DPPNovusSEBlack) DPPNovusSEBlack
Itbox.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Миша бездротова Dark Project Novus SE Wireless Black (DPPNovusSEBlack) DPPNovusSEBlack
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Dark Project Novus SE (Black) (UA) DPPNovusSEBlack
Jabko.ua (Львів)
2 799 грн.
← купити
Мишка Dark Project Novus SE Wireless Black (DPPNovusSEBlack) DPPNovusSEBlack
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Dark Project Novus SE Wireless (DPPNOVUSSEBLACK) Black DPPNOVUSSEBLACK
Telemart.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша Dark Project Novus SE (DPPNovusSEBlack)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Dark Project Novus SE Wireless (DPPNovusSEBlack) (DPPNovusSEBlack)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мишка Dark Project Novus SE Wireless Black (DPPNovusSEBlack) DPPNovusSEBlack
Comtrading.ua (Київ)
2 456 грн.
← купити
Миша бездротова Dark Project Novus SE Black (DPPNovusSEBlack) UA DPPNovusSEBlack
Sota.store (Київ)
2 309 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dark Project Novus SE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Dark Project Novus SE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Dark Project Novus SE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія