шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 10Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 6710 грн.

Серия DBV Venezia

Модифікації DBV Venezia 1
Характеристики [Venezia 8x18/5x112 ET45 DIA74,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
74.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний, сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8500 грн.
Platin P 73
7,5x18/5x112 ET44,1 DIA66
від 7 328 грн.
Zorat BK5156
8x18/5x112 ET45 DIA57
від 6 887 грн.
Platin P 73
7,5x18/5x112 ET49,1 DIA66
від 7 378 грн.
ZF TL1530
8x18/5x112 ET44 DIA57
від 7 380 грн.
MIM Monza
8x18/5x112 ET50 DIA57
від 7 261 грн.
Platin P 73
7,5x18/5x112 ET39,7 DIA57
від 7 485 грн.
Rondell 0047
8,5x18/5x112 ET48 DIA66
від 6 710 грн.
Replica RB94
8,5x18/5x112 ET45 DIA66
від 6 754 грн.
Replica RB108
8x18/5x112 ET45 DIA57
Platin P 115
7,5x18/5x112 ET46 DIA57
від 6 957 грн.
VLF VLF13
8x18/5x112 ET42 DIA66
від 7 115 грн.
MKW MK-53
8x18/5x112 ET40 DIA74
від 6 896 грн.
VLF VLF01
8,5x18/5x112 ET42 DIA66
від 7 600 грн.
Platin P 115
7,5x18/5x112 ET40 DIA57
від 6 969 грн.
MOMO Europe
8x18/5x112 ET45 DIA72
від 7 405 грн.
Kosei Seneka RX
7,5x18/5x112 ET47 DIA73
від 7 658 грн.
Zorat BK5461
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 6 593 грн.
ZF TL1411ND
8x18/5x112 ET48 DIA57
Platin P 69
8x18/5x112 ET40,1 DIA66
від 7 116 грн.
Platin P 115
7,5x18/5x112 ET50 DIA57
від 6 970 грн.
Rial Kodiak
8x18/5x112 ET47 DIA66
від 7 643 грн.
VLF VLF13
8x18/5x112 ET42 DIA66
від 7 236 грн.
MAM W4
7,5x18/5x112 ET44 DIA66
від 7 772 грн.
Zorat YA6593
8x18/5x112 ET45 DIA57
Replica RB424
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 7 785 грн.
Platin P 115
7,5x18/5x112 ET50 DIA66
від 6 915 грн.
Zorat BK5851
8x18/5x112 ET45 DIA57
Replica R6113
8x18/5x112 ET45 DIA57
від 6 739 грн.
Rial M10
7,5x18/5x112 ET44 DIA66
від 8 359 грн.
Platin P 58
8x18/5x112 ET45 DIA72
від 6 902 грн.

від 6 710  до 7 911 грн.
DBV Легковий диск DBV VENEZIA MLG R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA74.1
Rezina.cc (Київ)
7 769 грн.
← купити
DBV Venezia (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA74.1) MLG
Autoshini.ua (Київ)
7 150 грн.
← купити
DBV Venezia 8x18 5x112 ET45 DIA74.1 MLG
Autokush.com.ua (Львів)
6 710 грн.
← купити
Диск DBV Venezia MLG R18 W8,0 PCD5x112 ET45 DIA74,1
Garazh.ua (Київ)
7 078 грн.
← купити
DBV Легковий диск DBV VENEZIA MLG R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA74.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
← купити
Легковий диск DBV VENEZIA MLG R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA74.1
Tyresale.com.ua (Київ)
← купити
Диски DBV Venezia MLG R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA74,1 ID1764
Rozetka.ua (Київ)
7 482 грн.
← купити
DBV Venezia 8x18 5x112 ET45 DIA74.1 MLG
Rozetka.ua (Київ)
7 281 грн.
← купити
Диск DBV Venezia 8x18 5x112 ET45 DIA74.1 MLG
Rozetka.ua (Київ)
7 911 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DBV Venezia 8x18/5x112 ET45 DIA74,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія