шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерні колонки Defender Aurora S30 за ціною від 1883 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Defender Aurora S30

Матеріал колонок: MDF; mini-Jack (3.5 мм); Фазоінвертор; Сумарна потужність (Вт): 30; Імпеданс (Ом): 4; Частотний діапазон (Гц): 65 – 20000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 70; Кількість смуг: 2; Кількість колонок: комплект 2.0
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг2
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум70 дБ
Частотний діапазон65 – 20000 Гц
Імпеданс4 Ом
Сумарна потужність30 Вт
Фронт15 Вт/канал
Фазоінвертор
Функції та можливості
Функціїрегулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Регулятор гучностізбоку
Матеріал колонокMDF
Вага2.35 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2400 грн.

від 1 883  до 2 737 грн.
Акустика Defender Aurora S30 Black (65431)UA 65431
Sota.store (Київ)
1 883 грн.
← купити
Акустична система Defender Aurora S30 30Вт USB Black (65431)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 951 грн.
← купити
Акустика Defender 2.0 Aurora s30 30Вт (65431)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 028 грн.
← купити
Акустична система Defender Aurora S30 30Вт USB Black (65431) 65431
Brain.com.ua (Київ)
2 153 грн.
← купити
Акустична система Defender Aurora S30 30Вт USB Black (65431)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Колонки Defender Aurora S30 Black (65431) 65431
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Акустична система Defender Aurora S30 30Вт USB Black (65431) 65431
Itbox.ua (Київ)
← купити
Defender Акустична система Defender 2.0 Aurora S30 30Вт (65431) Black
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Defender 2.0 Aurora S30 30Вт (65431) 65431
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустика Defender 2.0 Aurora S30 30Вт (65431) (7232953) YC-7232953
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 960 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Aurora S30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Defender Aurora S30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Defender Aurora S30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія